אתחול של "מכושפות" נמצא בפיתוח – עם טוויסט

סדרת הפנטזיה "מכושפות", ששודרה במקור מסוף שנות ה-90 ועד לשנת 2006, תקבל אתחול שעליו מופקדות היוצרות של הסדרה הקומית "ג'יין הבתולה"

רשת CW עובדת על ריבוט לדרמת האחיות והכשפים האהובה של אהרון ספלינג, מכושפות. הטוויסט של חידוש הסדרה הוא שעלילתה תתרחש בשנות ה-70. ספציפית, ככל הנראה, היא תתחיל ב-1976 ולא בהווה כמו הסדרה המקורית. הסדרה תתרחש בעיירה קטנה בניו אינגלנד, ותעקוב אחר שלוש מכשפות חדשות, אנני, טינה ופייג׳ (השם היחיד שחוזר מהסדרה המקורית), שאין להן קרבת דם.

את הריבוט יכתבו יוצרות מהסדרה הקומית המצליחה, ג׳יין הבתולה, שנמצאת בעונה השלישית ב-CW: ג׳ני סניידר אורמן, יוצרת הסדרה, וצמד הכותבות ג׳סיקה אוטול ואיימי רארדין. הפיתוח נמצא רק בשלבי כתיבת התסריט, כך שהרשת טרם הודיעה על ליהוקים.

נראה כי לאחרונה מתנהלת מגמת רטרו כשסדרות רבות מתרחשות בעשורים קדומים: חמוץ מתוק והגולדברגים הם סיטקומים על משפחות שלוקחים חלק בשנות ה-90 ושנות ה-80 בהתאמה; Stranger Things המדוברת של נטפליקס היתה כל כולה מחווה לשנות ה-80 ותרבות הפופ של אותה התקופה; עונתה הראשונה של פארגו הלכה אחורה רק בעשור אחד, ועונתה השניה כבר קפצה לסוף שנות ה-70, שכאמור בעצמן קיבלו בזמנו סיטקום אהוב, מופע שנות ה-70. כעת מכושפות המחודשת תצטרף לאווירת מכנסי הפדלפון, ותתקיים על רקע אותו העשור המעניין בעצמה.

מכושפות שודרה ב-The WB בין 1998 ל-2006, ועקבה אחר שלוש אחיות מכשפות לבית האליוול בסן פרנסיסקו, שניצלו את כוחן הרב להגן על אנשים מפני כוחות על-טבעיים מרושעים. שלוש האחיות המקוריות גולמו על-ידי שאנן דוהרטי, הולי מארי קומבס ואליסה מילאנו, וכשדמותה של דוהרטי מתה – היא הוחלפה על-ידי רוז מק׳גוון.

לא ברור אם צוות הקאסט המקורי מתרגשות במיוחד מהריבוט המתוכנן, רק עשור לאחר סיום הסדרה המקורית. מארי קומבס צייצה בלקוניות: ״אנחנו מאחלות להם בהצלחה״:

מילאנו לעומתה בחרה להתייחס לתגובות המעריצים ברשת בעקבות ההכרזה:

תגובות

במאמר זה

נגישות