וודי הארלסון במגעים לגלם את המנטור של האן סולו הצעיר

הפקת סרט הספין אוף של האן סולו ממשיכה לחפש את השחקנים שיקחו בו חלק. השחקן וודי הארלסון עשוי לגלם את המנטור של המבריח הצעיר

Variety מדווחים שלמרות כי המשא ומתן נמצא רק בשלב הראשוני, וודי הארלסון הוא הבחירה הראשונה לגלם את המנטור של האן סולו, בסרט הספין אוף שיעקוב אחר מעללי הדמות האייקונית בצעירותו.

הסרט, ששמו או פרטים לגבי עלילתו טרם פורסמו, יתרחש בזמן שקדם לתקווה חדשה, בדיוק כמו רוג אחת. הפריקוול מככב על המסך הגדול בימים אלו, ודחף את דיסני להיות האולפן הראשון בהיסטוריה שחצה את קו ה-3 מליארד דולר רווחים בקופות בשנה אחת בלבד.

הארלסון המוערך כבר גילם היטב את תפקיד ה'מנטור בעל כורחו שבסוף הוכיח את עצמו׳ של קטניס במשחקי הרעב, ולכן נשמע כמו בחירה טבעית. השאלה תהיה האם הנוכחות האגרסיבית שלו תתאים לחזון הקולנועי הסימפטי והקסום של יקום מלחמת הכוכבים.

את מושכות הבימוי קיבלו לידיהם הכשרוניות והמבדרות פיל לורד וכריסטופר מילר, הצמד מאחורי גשם של פלאפל, סרט לגו וסרטי הריבוט של ג׳אמפ סטריט. השניים הם גם התסריטאים של סרט הפלאש ביקום הקולנועי של דיסי, שעתיד לצאת ב-2018. מאחורי התסריט של הספין אוף של סולו עומדים לורנס קסדן, תסריטאי הבית של מלחמת הכוכבים, עוד מהאימפרייה מכה שנית ועד הכוח מתעורר, ובנו ג׳ון קסדן (קיבל את הכשרון בתורשה?), שכתב עבור הסדרות פריקים וגיקים ודוסון קריק.

את האן סולו יגלם אלדן ארנרייך, שזכה לתשואות על תפקידו ביחי הקיסר! של האחים כהן שיצא מוקדם ב-2016. ארנרייך עשה את תפקידו המשמעותי הראשון בטטרו, סרט האינדי של פרנסיס פורד קופולה מ-2009, ומאז הספיק לעבוד גם עם וודי אלן ביסמין הכחולה. לאחרונה פורסם כי דונלד גלובר (טרוי מקומיוניטי, יוצר ומככב באטלנטה) יכנס לנעליו המגניבות של לנדו, ואליהם תצטרף "אם הדרקונים" בעצמה, אמיליה קלארק, לתפקיד לא ידוע. 

תגובות

במאמר זה

נגישות