זוטרופוליס הכניס מעל למיליארד דולר

מדובר בסרט ה-11 של דיסני שנכנס אל פנתיאון הסרטים שחצו את קו מיליארד הדולר בהכנסות יחד עם "צעצוע של סיפור 3" ו"לשבור את הקרח"

בסוף השבוע האחרון חצו ההכנסות של הסרט זוטרופוליס את קו מיליארד הדולר.

חציית קו מיליארד הדולר נובעת, לפחות בחלקה, מהכנסות חדשות שהגיעו מהקרנת הסרט ביפן. לפי הערכות, זוטרופוליס הכניס בסוף השבוע האחרון כ-4.4 מיליון דולר מהקרנות מחוץ לגבולות ארצות הברית, 3.2 מיליון דולר מתוכם הגיעו מארץ השמש העולה.

בנוסף, העליה בהכנסות מציבה אותו במקום במקום הרביעי במצעד הסרטים המכניסים ביותר בגבולות ארצות הברית לשנת 2016 עם 337.2 מיליון דולר. אחרי זוטרופוליס נמצא במקום השלישי עיבוד הלייב אקשן של ספר הג'ונגל עם הכנסות בגובה 347.7 מיליון דולר, מה שמעניק לדיסני שני מקומות בולטים בטבלה. את המקום השני מחזיק המתנקש המקשקש דדפול ובפסגה שולט קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים.

זוטרופוליס הוא הסרט ה-26 שנכנס רשמית אל פנתיאון הסרטים שחצו את קו מיליארד הדולר, מתוכם 11 של דיסני. ברשימה זו תוכלו למצוא שמות מוכרים כמו צעצוע של סיפור 3 ולשבור את הקרח. אם נתחשב בעובדה שמכירות ה-DVD והבלו ריי של הסרט אפילו עוד לא התחילו, לדיסני יש סיבה טובה לצחוק כל הדרך אל הבנק.

עלילת הסרט מספרת שבעולם דמיוני ללא בני אדם, החיות התפתחו אבולוציונית לחברה בה טורפים ונטרפים חיים בשלום יחד. הפרוטגוניסטית של הסיפור היא ג'ודי הופס (ג'ניפר גודווין), ארנבת צעירה מהכפר שחולמת לעבור לעיר הגדולה, זוטרופוליס, ולהיות שוטרת כדי להפוך את העולם למקום טוב יותר. יש רק בעיה "קטנה" בדרך – ארנבים לא נתפסים כמתאימים למקצוע מאחר והם נחשבים כקטנים וחמודים מדי. ג'ודי מגיעה לעיר ומבינה שרצונות לחוד ומציאות לחוד – העיר אינה גן העדן שהיא דמיינה לעצמה והמשטרה המקומית תקעה אותה, בניגוד לרצונה כמובן, בתפקיד של פקחית חניה. על אף הקשיים, ג'ודי בכל זאת מחפשת כיצד להוכיח את עצמה, פותרת תעלומה שמאיימת על שלום העיר ועל הדרך מלמדת אותנו שיעור חשוב על חיינו יחד כחברה הטרוגנית.

כדי לדעת מה אנחנו חושבים על זוטרופוליס לחצו כאן כדי לקרוא את הביקורת שלנו. בכל אופן, נאחל לדיסני שתמשיך לייצר עבור הקהל סרטים מהנים מצד אחד ומתוחכמים עם מוסר השכל מעניין מצד שני.

תגובות

במאמר זה

נגישות