יוטיוב תחל לשדר תוכן חי מערוצי טלוויזיה אמריקאיים בשירות חדש

השירות החדש, שנקרא Youtube TV, מתיימר להחליף את המנוי המסורתי שלכם לרשתות הטלוויזיה ונותן גישה ל-40 ערוצים שונים תמורת תשלום חודשי

אמנם רוב הציבור עדיין נאמן לטלוויזיה המסורתית, אבל ככל שעובר הזמן ושירותי סטרימינג למיניהם צצים להם ברשת הקרב עבורה הופך לקשה יותר. עכשיו מתחרה חדשה נכנסת לזירה – יוטיוב הכריזה על שירות חדש בתשלום בשם Youtube TV, שיאפשר לגולשים לצפות בשידור חי בערוצי טלוויזיה ישירות מהמחשב.

השירות מעניק גישה ל-40 ערוצים שונים דרך הרשת, ביניהם של רשתות גדולות כמו פוקס, CBS ו-NBC. כדי להצטרף לשירות תצטרכו להיפרד מ-35 דולר עבור המנוי החודשי. בדומה לנטפליקס, Youtube TV תאפשר לעד שלושה משתמשים שונים לצפות בתוכן במקביל על כל מנוי שכזה, עם אפשרות לצבור עד שישה משתמשים שכל אחד מהם יכול לקבוע העדפות משלו לתוכן שהוא מחפש לצפות בו. בנוסף, מנוי של Youtube TV מקנה אוטומטית גישה לתכנים של Youtube Red Original.

פיצ'ר אחד יחודי של Youtube TV הוא האפשרות להקליט תוכן ששודר בשידור חי כדי לצפות בו במועד אחר שיותר נוח עבורכם. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להגדיר את מסגרת הזמן והערוץ ממנו אתם רוצים להקליט. כן, בדיוק כמו מכשירי הוידאו המיושנים של שנות ה-90, רק שבמקום להקליט על קלטת המידע ישמר על השרת.

בהכרזה לא צויין מתי השירות יחל לפעול, אבל כן נאמר כי הוא מיועד בראשית דרכו בעיקר עבור השוק האמריקאי. סביר להניח שאם Youtube TV יצליח אצל הדוד סם הוא יתפשט אל מדינות נוספות ובסופו של דבר יגיע גם לארץ.

תגובות

במאמר זה

נגישות