שלדון הצעיר מסתבך עם כולם כבר בטריילר הראשון

ג'ים פרסונס, שמגלם את שלדון קופר הבוגר, יקריין את מחשבותיו ברטרוספקטיבה בספין-אוף שנקרא "שלדון הצעיר". פרק הבכורה ישודר בספטמבר

בקיץ הקרוב אנחנו עתידים להיחשף לצד חדש של הדמות האהובה עלינו מהמפץ הגדול, שלדון קופר, שעד כה רק נרמז עליה מדי פעם בסדרה. טריילר חדש של הספין-אוף שלדון הצעיר, או באנגלית Young Sheldon, נותן לנו טעימה ראשונה ממנה.

שלדון הצעיר, כפי שניתן להסיק בקלות מהכותרת, עוסקת בתקופת ילדותו של המדען הגאון אך האובססיבי ונטול הטאקט שלדון קופר בטקסס של 1989. בסדרה אנחנו נראה כיצד שלדון, שיגולם על ידי איאן ארמיטג', מנסה להשתלב בחברה האנושית שסביבו שנים רבות לפני שלנארד, ראג' האוורד ושאר החבורה בכלל נכנסו לתמונה.

מהטריילר, שאורכו החריג עומד על 5 דקות וקצת, ניתן ללמוד ששלדון, שבאותה נקודת זמן רק בן 9 או 10, כבר הוקפץ לבית ספר תיכון לאור האינטליגנציה הגבוהה שהוא מפגין. באופן די צפוי, הוא מצליח להסתבך עם כולם סביבו, מורים ותלמידים כאחד.

ג'ים פרסונס עצמו יקריין מדי פעם אוף-סקרין כדי להכניס את הסצינות שעל המסך לקונטקסט בדומה לסדרה איך פגשתי את אמא, אך כמובן עם הטאצ' הרציונלי והאנטי חברתי שמאפיין אותו. בנוסף, אמו של שלדון הצעיר תגולם על ידי השחקנית זואי פרי.

פרק הבכורה של שלדון הצעיר ישודר ב-25 בספטמבר, במקביל לחזרתה של המפץ הגדול אל המסך לעונה חדשה אחרי שההפקה חתמה על הפקת שתי עונות. לאחר מכן, הסדרה תשודר באופן סדיר החל מה-2 בנובמבר כשכל פרק יהיה באורך של בערך חצי שעה.

תגובות

במאמר זה

נגישות