צילומי סדרת הלייב אקשן של אקס-מן יחלו בחודש הבא

צילומי פרק הפיילוט של "אקס-מן" למסך הקטן עבור רשת פוקס יערכו בחודש מרץ בטקסס. על הבימוי יהיה אחראי בריאן סינגר, שביים את הסרט הקולנועי הראשון של המותג

יקום הלייב אקשן של מותג הקומיקס הידוע אקס-מן מתרחב מאולמות הקולנוע אל מסך הטלוויזיה, והצילומים של פרק הפיילוט שיחרוץ את גורל הסדרה כולה יחלו בחודש הבא בטקסס.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה אין לנו כמעט מידע על מה תתמקד הסדרה החדשה, שקרויה בשם הקוד הזמני Heaven ותוצג בפני הקודקודים של רשת פוקס. מה שאנחנו כן יודעים הוא שעל כס הבמאי של פרק הפיילוט עתיד לשבת בריאן סינגר, אותו אחד שאחראי על הצלחת הסרט הראשון של אקס-מן בקולנוע משנת 2000. עושה רושם שרשת פוקס מעוניינת לתת במה רחבה למוטנטים של מארוול ואולי היא אף שואפת השראה מההצלחה של נטפליקס, מאחר ויש ברשותה כבר סדרה אחרת שעוסקת באותו נושא, ליגיון, שהפרק הראשון שלה אמור לעלות לשידור הערב.

בריאן סינגר סיפר מעט על הקונספט הכללי של הסדרה החדשה בראיון לאתר Mashable. הנה מה שהוא אמר בנושא:

"אספר לכם שהיא (הסדרה – ע.פ.) שונה מאוד מליגיון מבחינה ויזואלית, והיא שונה מאוד גם מסרטי אקס-מן. היא עוסקת בעיקר במשפחה. זו דרמה משפחתית. יהיו אפקטים, כוחות ודברים כאלה, אבל בליבה היא תעסוק במשפחה. זה סיפור אמוציונלי שעומד בפני עצמו. זה התכנון שלנו".

על אף שהדברים של בריאן סינגר אינם מספקים פרטים מדוייקים לגבי העלילה, ניתן לנחש כי הסדרה כנראה תעסוק בבן משפחה שמגלה שיש לו כוחות מוטנטיים וכיצד הוא או היא מתמודדים עם המצב החדש. סביר להניח שהדמויות המרכזיות בסיפור יהיו בני נוער עם כוחות, מאחר ובעולם של אקס-מן מוטנטים נוטים לגלות את הכוחות החבויים בהם בתקופת גיל ההתבגרות.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה אין לנו מידע לגבי הליהוקים, אבל סביר להניח שנהיה חכמים יותר בחודש הבא.

מצורף מטה: הטריילר של ליגיון.

תגובות

במאמר זה

נגישות