חדש: בליזארד מאפשרת להמיר WoW Token לחשבון הבאטל.נט

שחקני World of Warcraft עשירים כקורח יוכלו להמיר את החפץ היקר לכסף בחנות הוירטואלית של בליזארד כדי לקנות שירותים גם של משחקים אחרים

אם אתם שחקנים כבדים של World of Warcraft, הידיעה הבאה עשויה בהחלט לעניין אתכם ואולי אפילו לחסוך לכם קצת כסף – החל מהיום ניתן להמיר את ה-WoW Token שרכשתם דרך המשחק אל חשבון הבאטל.נט שלכם כדי לקנות דברים ולהשתמש בשירותים שונים דרך החנות הוירטואלית.

WoW Token החל את דרכו בשנת 2015 בתור חפץ שרכישתו תמורת זהב וירטואלי והפעלתו מחליפה את המנוי החודשי הסטנדרטי של World of Warcraft, אותו במקור אמורים לשלם תמורת כסף אמיתי. בגדול, הרעיון הוא מצד אחד לחסוך כסף למעריצים הכבדים של המשחק ומצד שני לתת להם מוטיבציה להתחבר ליותר זמן, שכן המנוי החלופי הזה עולה הון תועפות של מטבעות זהב, מה גם שהמלאי שלו מוגבל מאוד.

כנראה שבשנתיים שחלפו מאז גם איסוף WoW Token כבר הפך ללא מאתגר מספיק, לכן ניתן להמיר אותו למטבע הוירטואלי של באטל.נט כדי לרכוש דברים גם למשחקים אחרים, כאשר כל חפץ כזה שתמירו יהיה שווה בערכו ל-15 דולר בחנות. המדיניות החדשה תחול גם על Token שכבר רכשתם בעבר ומעלה אצלכם אבק. לדוגמה, תוכלו להמיר אותו כדי לקנות דמויות חדשות ב-Heroes of the Storm או חבילות קלפים ב-Hearthstone.

כמובן שעם המדיניות החדשה מגיעות גם הגבלות נוקשות במיוחד. ראשית כל, לא ניתן להפוך את ה-Token חזרה לכסף אמיתי. ההמרה הזו היא יותר כמו מדיניות החזרת מוצרים לחנות פיזית, שמאפשרת לכם לקחת מוצר אחר בעל ערך דומה. בנוסף, לא ניתן לערבב בין אמצעי תשלום, כלומר אם חסרים כמה דולרים לא תוכלו לערבב בין המטבע של החנות לבין כרטיס האשראי שלכם.

תגובות

במאמר זה

נגישות