הפוסטר החדש של Attack on Titan מייצר שמועות ברשת

פוסטר פרסומי לקראת העונה החדשה של Attack on Titan מייצר שמועות לגבי המשך העלילה לאור הדרך המפתיעה בה שובצו הדמויות בו. לא לדאוג, אין ספויילרים מהמנגה

עוד פחות מחודשיים זה קורה – העונה השניה של Attack on Titan סוף-סוף מגיעה אל המסך אחרי שנים של המתנה. כחלק ממאמצי השיווק לקראת השידור המיוחל, פורסם פוסטר חדש שמרכז בתוכו את כל הנפשות הפועלות בעונה החדשה, והוא מייצר שמועות לגבי המשך העלילה.

מה שהצית בפוסטר את השמועות היא הקומפוזיציה של הדמויות המופיעות בו – במרכזו רואים את ארן יגר, הפרוטגוניסט של הסדרה. עד כאן אין הפתעות, אך שימו לב שסביבו מופיעים דווקא קריסטה, ימיר וריינר, כולם דמויות משניות מאוד בעונה הראשונה. מצד שני, שתי הדמויות המרכזיות האחרות בעלילה, מיקאסה וארמין, נמצאות באופן מפתיע ובלתי מחמיא דווקא בתחתית הפוסטר, מוסתרות חלקית על ידי הכותרת.

מבלי להיכנס עמוק מדי לשלל התיאוריות שצצו להן ברשת, הקומפוזיציה הנ"ל של הדמויות גרמה לגל של שמועות לגבי מידת מעורבתן של הדמויות המשניות בעונה החדשה, כולל השאלה המתבקשת ביותר – האם אחת מהן היא טיטאן במסווה, בדומה למה שגילינו בחצי האחרון של העונה הראשונה? זו אפשרות שקשה לפסול מאחר ואחד ממשפטי המפתח שנאמרו בטריילר היה, בתרגום חופשי, "כל הזמן הזה טיטאנים הגנו עלינו מפני טיטאנים אחרים". יכול להיות שהדברים קשורים גם לאירועי האפילוג המורחב של העונה הראשונה.

עוד נקודות עניין בפוסטר – בפינה השמאלית העליונה רואים את הטיטאן החדש שיופיע בעונה זו, שנקרא "הטיטאן החייתי"; ולמטה במרכז רואים בקטן את ארן בצורת הטיטאן שלו נלחם אחד על אחד מול "הטיטאן המשוריין" מהעונה הראשונה. שני המאורעות האלה כבר נרמזו בטריילר הרשמי שמצורף מטה.

https://youtu.be/5pl75nXkOfg

Attack on Titan תחזור אל המסך בעונת שידורי האביב שתחל ביפן ב-1 באפריל, אז כנראה נהיה חכמים יותר. רק חסר ליפנים האלה שאחרי כל הזמן הזה הם יחליטו לעשות לנו מתיחה של האחד באפריל ולהגיד שהם דוחים אותה. שוב.

תגובות

במאמר זה

נגישות