תמונות חדשות מהסט של The Defenders מציגות את ג'סיקה ג'ונס ודרדוויל יחד

אמנם התמונות החדשות אינן חושפות איזשהו פרט יוצא דופן לגבי העלילה של The Defenders, אבל כן ניתן להסיק מהן שהיא תתרחש בעונת החורף המושלגת

בעוד ההפקה של The Defenders של נטפליקס, הסדרה שאמורה לאחד את ארבעת גיבורי-העל של מארוול ג'סיקה ג'ונס, דרדוויל, לוק קייג' ואיירון פיסט, נמצאת בעיצומה, נחשפו מספר תמונות חדשות מתוך סט הצילומים.

בתמונות רואים את ג'סיקה ג'ונס (קריסטן ריטר) ואת מארדוק (צ'רלי קוקס) הולכים יחד ברחוב ניו-יורקי מושלג. התמונות הללו אמנם לא חושפות שום פרט מעניין במיוחד מתוך עלילת הסדרה, אבל ניתן להסיק מהן כי לפחות חלק מהעלילה תתרחש בעונת החורף.

ממה שידוע לנו, ארבעת הגיבורים של The Defenders יעבדו יחד כדי להפיל אנטגוניסטית חדשה בשם אלכסנדרה. היא תגולם על ידי השחקנית סיגורני וויבר, שמוכרת לנו בעיקר בזכות תפקידה בתור ריפלי בארבעת הסרטים הראשונים של סדרת הנוסע השמיני. דמויות נוספות שיופיעו בסדרה הם קארן פייג' (דבורה אן וול), פוגי נלסון (אלדן הנסון) ואלקטרה (אלודי יונג), שהופיעו בעונות הקודמות של דרדוויל.

מבחינת לוחות זמנים, The Defenders תשודר בנטפליקס מתישהו מאוחר יותר במהלך 2017 אך נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד אין לנו תאריך מדוייק. סיבה אחת למועד המאוחר יחסית היא שקודם כל הקהל צריך לצפות באיירון פיסט, הגיבור האחרון מתוך הארבעה. הסדרה של איירון פיסט תעלה לשידור בחודש הבא, ה-17 במרץ. את הדמות יגלם פין ג׳ונס, אותו אתם אולי זוכרים כלוראס טיירל מסדרת משחקי הכס.

תגובות

במאמר זה

נגישות