גל גדות מציגה טעימה מהפספוסים של וונדר וומן

בחשבון הטוויטר שלה הציגה גל גדות סרטון בן 20 שניות של פספוסים מתוך הסרט וונדר וומן, במסגרת קידום של גרסת הבלו-ריי וה-DVD שתצא שבוע הבא

לקראת היציאה של הסרט וונדר וומן לחנויות בפורמט של בלו-ריי ו-DVD, יקירתינו גל גדות פרסמה טעימה קטנה של הפספוסים שהצטברו בזמן הצילומים.

הסרטון הנוכחי מציג בעיקר פספוסים שהיו לה יחד עם השחקן כריס פיין, שמככב לצידה בסרט. בציוץ אחר שלה בטוויטר, גל גדות מספרת שבמהלך הצילומים כריס פיין הדביק לה את הכינוי Giggle Gadot ("גדות המצחקקת" בתרגום חופשי לעברית) מרוב שנהגה לצחוק ולחייך על הסט. היא גם סיפרה שנהנתה מכל רגע בצילומים.

את כל הפספוסים למיניהם תוכלו לראות כאשר הסרט יגיע לחנויות בשבוע הבא ב-19 בספטמבר, שבמקרה נופל על יום אחד בלבד לפני תחילת השנה היהודית החדשה. אז אם אתם מחפשים למישהו מתנה לראש השנה, זו בהחלט יכולה להיות אופציה.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה, וונדר וומן צבר רווחים של 813.2 מיליון דולר בקופות ברחבי העולם. הסרט הפך ללא צל של ספק לאחד מהלהיטים הגדולים ביותר של DC בקולנוע. מצד שני, באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק עדיין עוקף אותו בהכנסות עם 60 מיליון דולר יותר. האם גל גדות תצליח, בסופו של דבר, לגרום לבן אפלק והנרי קאביל להיות ירוקים מקנאה? נחיה ונראה.

תגובות

במאמר זה

נגישות