האם יחידת המתאבדים 2 מצא את התסריטאי והבמאי שלו?

גאווין או׳קונור עשוי להיות הבמאי והתסריטאי החדש של "יחידת המתאבדים 2" אם המשא ומתן יצליח, אחרי שדיוויד אייר ויתר על התפקיד

האחים וורנר ודיסי ממשיכים להיות להוטים לגבי יחידת המתאבדים 2, ומי שיכתוב אותו יהיה גאווין או׳קונור, שנמצא גם במשא ומתן לביים. הידיעה מגיעה לאחר שדיסי כבר הודיעו כי דייוויד אייר, שכתב וביים את הסרט הראשון, לא יחזור לפרנצ׳ייז.

ורייטי מדווחים כי הסיקוול נמצא בעדיפות עליונה אצל דיסי, יחד עם סרט הסולו של שאזאם. הוא מיועד להתחיל הפקה כבר בסתיו של שנה הבאה, כשיהיה ניתן לאחד שוב את אנסמבל הכוכבים העסוקים, בינהם וויל סמית׳, מרגו רובי וג׳ארד לטו. הסיקוול לא מגיע כהפתעה, שכן יחידת המתאבדים הראשון אמנם היה סרט מושמץ לחלוטין, אך ראה הצלחה מרשימה בקופות, עם יותר מ-745 מליון דולר בקופות הבינ״ל.   

או׳קונור ביים את דרמת הספורט לוחם עם טום הארדי, ואף עבד עם בן אפלק, באטמן של סרטי דיסי (לפחות לעת עתה), במותחן הפשע רואה החשבון, שוורנר כבר מפתחים לו סיקוול, כשאפלק ואו׳קונור צפויים לחזור.

ההכרזה מגיעה בתקופה מרובת שמועות לגבי התכניות העתידיות ביקום המורחב של דיסי, כשבעיקרן נמצא מצד אחד סרט ספין אוף לסיפור אהבתם של הג׳וקר והארלי קווין, ומהצד השני נמצא סרט סולו במסגרת סיפור המקור של הג׳וקר, שמרטין סקורסזה אמור להפיק. עוד נאמר כי ליאונרדו דיקפריו נמצא בטופ רשימת השחקנים המבוקשים כדי לגלם את הנבל האייקוני בסרט של סקורסזה. בנתיים נראה שלטו עצמו לא בדיוק יודע מה קורה:

בראיון לג׳סיקה ווייקפילד מה-ODE לטו אמר באלגנטיות: ״אני גם מבולבל. יש כמה דברים שקורים בעולם של דיסי. אני אוהב את הגו׳קר, הוא דמות נהדרת, ודמות שמאוד כיף לגלם. אבל זה יקום ענק, וכשאתה מגלם את הג׳וקר אין לך בעלות עליו, אלא רק את הכבוד להחזיק בשרביט לזמן מה, ואז להעביר אותו הלאה. אבל יש עוד סרטים בפיתוח, ואני נרגש לראות מה יצא מהם״. ספרו לנו בתגובות אם גם אתם נרגשים.

תגובות

במאמר זה

נגישות