המדריך המלא לסדרות הגיקיות של סתיו 2017

שלושת החודשים הבאים הולכים להיות עמוסים בסדרות חדשות וסדרות שחוזרות לעונה נוספת. מדריך מה צפוי להגיע למסך הקטן במהלך סתיו 2017

ג'פרי דין מורגן

אין ספק שהקיץ הזה הטלוויזיה הביסה את הקולנוע ברמות ההייפ והבאז שיצרה (מישהו הולך לזכור סרט שיצא הקיץ מלבד וונדר וומן וספיידי?), אבל דווקא תקופת הסתיו הטלוויזיונית נחשבת כזו שמביאה איתה את הסדרות המוצלחות ביותר, והפעם נראה שיהיה סתיו עמוס במיוחד, במובן הכי טוב של המילה:

סדרות חדשות:


The Orville
(10.9)
דרמה קומית מד״בית חדשה מבית היוצר של סת׳ מקפרלן, שמתרחשת 400 שנה בעתיד, ומיועדת להיות מעין קרוסאובר בין איש משפחה לסטאר טראק. מקפלרן גם יככב בסדרה כקפטן ספינת החלל, ה-Orville, לצידה של אדריאן פאליקי, המוכרת כסוכנת בובי (״מוקינגבורד״) האהובה מסוכני ש.י.ל.ד.

https://www.youtube.com/watch?v=EmdShv8mc0w


סטאר טראק: דיסקוברי
(24.9)
אחרי עשור הפסקה, מגיע נסיון טלוויזיוני נוסף של הפרנצ׳ייז הותיק והנערץ, הפעם עם פריקוול בכיכובה של סוניקה מרטין–גרין (סשה מהמתים המהלכים), מידיהם היוצרות של בריאן פולר (חניבעל) ואלכס קורצמן, תסריטאי שני סרטי סטאר טראק הראשונים של ג׳יי ג׳יי, שגם ביים את המומיה עם טום קרוז. בנתיים פולר כבר הספיק לפרוש מההפקה. שיהיה בהצלחה!


שלדון הצעיר
(25.9)
אם כבר מדברים על סטאר טראק חייבים להזכיר את הטראקי מס׳ 1: הספין אוף המפוקפק למפץ הגדול מגיע עם סיפור המקורות של אחת מהדמויות הטלוויזיוניות הפופולאריות ביותר של העשור, שלדון. עכשיו הוא רק בן 9, חי עם משפחתו בטקסס, ומגיע לתיכון. את שלדון הצעיר יגלם יאיין ארמיטייג׳, שבאופן לארגיל, הוא באמת בן גילו של דמותו, וכבר הוכיח את הפוטנציאל שלו בדרמה המצויינת שקרים קטנים גדולים. בזינגה!


הבלתיאנושיים של מארוול
(29.9)
רבות נאמר כבר על הסדרה שתעקוב אחר משפחת הבלתיאנושיים המלכותית, לאחר ששני פרקים הראשונים הוקרנו בשבוע האחרון במסכי האיימקס ברחבי העולם, ואלו לא היו דברי שבח והלל. בנתיים נראה כי זהו התוכן המושמץ ביותר שמארוול הפיקו עד כה, מה שמרמז על העמקת ההפרדה בין ה-MCU לסדרות הטלוויזיה של מארוול.


Ghosted
(1.10)
אדם סקוט וקרייג רובינסון יככבו בסיטקום העלטבעי הזה בעודם חוקרים פעילויות ״לא מוסברות״ המתרחשות באיזור לוס אנג׳לס, וקשורות כמובן לישות שעלולה לסכן את האנושות כולה.


The Gifted
(2.10)
לאחר ההצלחה של ליגיון, היקום הקולנועי של האקסמן ממשיך לבלגן את ההמשכיות שלו ולהתרחב במחוזות הטלוויזיונים עם מוטאנטים צעירים שמגלים את כוחותיהם ונרדפים עלידיאתם כבר מכירים את התרגיל הזה.


Kevin (Probably) Saves the World
(3.10)
דרמה קומית פנטסטית בעיירה מרוחקת עם תמה מלאכית בכיכובו של ג׳ייסון ריטר. יהיו כנפיים לבנות?


Future Man
(14.11)
קומדיה בכיכובו של ג׳וש האטצ׳רסון (פיתה ממשחקי הרעב) כשרת ביום וגיימר בלילה, שנוסע בזמן כדי להציל את האנושות.


Runaways של מארוול
(21.11)
דרמת נעורים-גיבורי-על המבוססת על קבוצת הקומיקס של מארוול מאותו השם, בה שישה בנינוער מרקעים שונים מתאחדים כנגד ההורים ונבליהעל שלהם. מאחוריה הסדרה ההרפתקנית עומדים ג׳ייסון שוורץ וסטפני סווג׳, שעמדו יחד מאחורי סדרות הנעורים המצליחות The O.C ו-Gossip Girl.


סדרות
חוזרות:

המקום הטובעונה 2
(20.9)

סיטקום הפנטזיה הכיפי של מייק שור (המשרד האמריקאי, מחלקת גנים ונוף), בכיכובם של קריסטן בל וטד דנסון, שואף לבחון מחדש את הקונספטים של גן העדן והגיהנום. מסקרן במיוחד לראות לאן הסדרה תלך בעונתה השניה, לאחר הסיום משנההחוקים של העונה הקודמת.


תרגיעעונה 9
(1.10)
לאחר העדרות של 6 שנים, לארי דייויד האגדי חוזר לבדר אותנו בעודו מפריע ומכשיל שלאממשבמכוון כל אדם שנקרה בדרכו. HBO ללא ספק זקוקים לו להשלמת החור שנפער בהעדרות משחקי הכס מהמסך עכשיו.


ריברדיילעונה 2
(11.10)
ארצ׳י וחבורתו חוזרים לשתות מילקשייק ולפתור תעלומות ומיסתורין בדרמת הנוער המבוססת על הקומיקס והגילטיפלז׳רית.


המתים המהלכיםעונה 8
(22.10)
עצוב, אבל אין הרבה מה להגיד על הסדרה בשלב הזה. נקווה לעונת חזרה-לגדולה.


Stranger Things – עונה 2
(27.10)
אחרי האהדה האינטנסיבית שעונתה הראשונה של דרמת הפנטזיה קיבלה, הציפיות מהעונה החדשה ללא ספק גבוהות! אילבן והחברים מגיעים בזמן לבינג׳ האלווין, כשהפעם וויל, שהיה MIA במשך רוב העונה הקודמת, יהיה במרכז העניינים.


עוד
סדרות חוזרות:


סיפור אימה אמריקאי: קאלטעונה 7 (5.9)
בוג׳אק הורסמןעונה 4 (8.9)
אימת המתים המהלכיםחלק שני של עונה(10.9)
סאות׳ פארקעונה 21 (13.9)
המפץ הגדולעונה 10 (25.9)
מגרש השדיםעונה 2 (29.9)
משפחת סימפסוןעונה 29(!) (1.10)
Bob's Burgers – עונה 8 (1.10)
איש משפחהעונה 16 (1.10)
האיש האחרון בעולםעונה 4 (1.10)
לוציפרעונה 3 (2.10)
עד עצם היום הזהעונה 7 (6.10)
סופרגירלעונה 3 (9.10)
הפלאשעונה 4 (10.10)
אגדות המחרעונה 3 (10.10)
מר רובוטעונה 3 (11.10)
The Shannara Chroniclesעונה 2 (11.10)
עלטבעיעונה 13 (12.10)
החץעונה 6 (12.10)
סוכנות הבילוש של דירק ג'נטליעונה 2 (14.10)

תגובות

במאמר זה

נגישות