וויצ'ר 3 שובר שיא עם 100 אלף שחקנים בו-זמנית

שילוב של עיתוי מוצלח עם הסדרה החדשה בנטפליקס שמבוססת על המותג הובילו לשבירת שיא במספר השחקנים מאז יציאת וויצ'ר 3 לחנויות ב-2015

וויצ'ר 3

אין ספק שסדרת משחקי וויצ'ר, ובמיוחד וויצ'ר 3, חווה בתקופה האחרונה סוג של רנסנס – יותר ויותר שחקנים ותיקים וחדשים משחקים בו ובמהלך סוף השבוע הקודם הוא שבר שיא של מעל 100 אלף שחקנים מחוברים בו זמנית.

על פי הנתונים ב-Steamcharts, שבודק פופולריות של משחקים על פי ניטור מספר השחקנים על בסיס יומי, וויצ'ר 3 שבר את השיא של עצמו והגיע ל-101,930 שחקנים. אפשר גם לראות בטבלה את מגמת העלייה בהתעניינות במשחק החל מדצמבר 2019, אז כמות השחקנים הכפילה את עצמה פי 3. לשם השוואה, השיא הקודם נרשם במאי 2015 עם 92,268 שחקנים בלבד.

ככל הנראה, שני גורמים מרכזיים עומדים מאחורי ההתעניינות הגוברת במשחק – הראשון ללא ספק הוא יציאת הסדרה בנטפליקס בכיכובו של הנרי קאביל שמבוססת על המותג. הגורם השני הוא כנראה העיתוי, שכן התקופה של סוף דצמבר ותחילת ינואר היא החופש של חג המולד, מה שמפנה זמן לגיימרים ותיקים ולסקרנים חדשים לשחק בו.

על אף שסביר להניח שהמספר הזה יצנח במוקדם או במאוחר כי בכל זאת מדובר במשחק לשחקן יחיד, מעניין לראות את האפקט שנוצר ברגע שמנסים להנגיש משחק לקהלים חדשים דרך מדיות אחרות. בכל אופן, מי שרוצה לנסות להבין סביב מה כל המהומה יכול לקנות את המשחק ב-Steam ב-189 ש"ח. זה עשוי לכל הפחות להעביר לכם את הזמן עד שנקבל מידע נוסף על העונה החדשה של וויצ'ר, שכבר הוכרזה על ידי נטפליקס.

תגובות

במאמר זה

נגישות