התסריט המלא של ג’וקר חושף את גורלה של סופי

אם גם אתם תוהים מה עלה בגורל השכנה של הג'וקר ואינכם מסתפקים ברמז הקטן שניתן בהמשך הסרט, התסריט המלא מספק את התשובה בסצינה שירדה בעריכה

אין ספק שג’וקר הוא אחד הסרטים המצליחים והמפתיעים של DC לשנת 2019, אך למרות זאת הוא השאיר את הצופים עם כמה סימני שאלה. אחד מהם הוא מה עלה בגורלה של סופי, השכנה של ארתור פלק. אמנם זה רק נרמז, אבל לא קיבלנו תשובה מפורשת לשאלה זו. היום אנחנו יודעים את התשובה המלאה בזכות פרסום התסריט המלא של הסרט.

מכאן והלאה יהיו ספויילרים לג’וקר, אז המשך הקריאה הוא על אחריותכם!

על פי התסריט, קיימת סצינה שירדה בעריכה. בסצינה זו מתוארת התגובה של סופי כאשר היא צופה בארתור פלק מתארח בתכנית של מוריי.

להלן הסצינה בתרגום חופשי לעברית:

פנים. הדירה של סופי, סלון – המשך.

סופי צורחת וקופצת על רגליה באימה! מעירה את גיגי, שמתחילה לבכות כשהיא רואה מה משודר בטלוויזיה (טלוויזיה בזווית). ג’וקר קם והולך אל המצלמה. דם משפריץ על פרצופו הלבן. שומעים את הקהל עדיין צורח בטירוף סביבו. ג’וקר שבטלוויזיה מסתכל ישירות למצלמה וצועק את הסלוגן של מוריי Good night and always remember – that’s life!

המעריצים השרופים שבינינו יכולים רק לקוות שהסצינה המחוקה לא תישאר לצמיתות על שולחן העריכה ותתווסף כבונוס בגרסת ה-DVD או שאיכשהו תמצא את דרכה אל יוטיוב.

לחצו כאן לקריאת התסריט המלא של ג’וקר, שפורסם באתר Deadline. הסצינה המחוקה שמבהירה את גורל סופי ובתה הקטנה נמצאת בעמוד 96.

תגובות

במאמר זה

נגישות