סטיבן אמל מסביר למה החץ לא יגיע לקולנוע

השחקן שמגלם את אוליבר קווין מסביר בראיון שנערך בתכנית האירוח של לארי קינג מדוע "החץ" אינו עתיד לעבור מהטלוויזיה אל הקולנוע בשנים הקרובות

עושם רושם שבזמן האחרון DC עושה מאמצים עצומים כדי לפתח יקום סינמטי שמבוסס על גיבורי הקומיקס שלה בדומה ליקום הסינמטי שבנתה המתחרה מארוול – באטמן נגד סופרמן היה רק יריית הפתיחה הגדולה, לפחות מבחינה כלכלית, ויחידת המתאבדים מסתמן בתור הלהיט הקולנועי הבא. גם בחזית סדרות הטלוויזיה רושמת DC הצלחה לא רעה עם הפלאש, שאמורה תיאורטית לקפוץ מתישהו מהמסך הקטן אל המסך הגדול. לפי ההיגיון הזה גם הסדרה החץ אמורה לעבור תהליך דומה, אבל סטיבן אמל, השחקן הראשי שמגלם את אוליבר קווין, מסביר מדוע זה לא יקרה.

סטיבן אמל התארח בתכנית האירוח של לארי קינג. כאשר הוא נשאל לגבי מה הסיכויים של החץ להגיע לקולנוע כמו הפלאש, זו הייתה תשובתו של אמל:

"היקום הקולנועי והיקום הטלוויזיוני הם יקומים נפרדים. דיברתי עם אנשים מ-DC והם אמרו שאין שום תכנית להביא את החץ לקולנוע". אמל מוסיף שאם ההחלטה תתהפך בעתיד, אין שום ערובה לכך שילהקו אותו שוב כאוליבר קווין גם בסרט.

החץ זוכה לפופולריות גבוהה בקרב הצופים. הסדרה סיימה לאחרונה את עונתה הרביעית וקיבלה אישור להפקת עונה חמישית. על אף זאת, ככל הנראה אין כוונה לכלול את המותג בליין-אפ הסרטים של DC, שנכון לכרגע כולל חוץ מיחידת המתאבדים גם את וונדר וומן ושני סרטים ראשונים של ליגת הצדק. זה בלי לכלול סרטי סולו כמו של הארלי קווין והג'וקר, כאשר הסרט האחרון הוא כרגע בגדר שמועה בלבד.

תגובות

במאמר זה

נגישות