המבקרים מתמוגגים מ-Overwatch

"ממכר וכיפי" הן צמד המלים שחוזר על עצמו באופן קבוע בכל הביקורות שנכתבו עד כה על Overwatch, כאשר המבקרים מכריזים עליו פה אחד כלהיט שיצעיד את הז'אנר לשלב הבא

גם אם אולי היו לנו חששות מסויימים לגבי Overwatch מאחר והוא משחק הפעולה ממבט ראשון של בליזארד, אין ספק שהן התבדו לחלוטין. מאז שהמשחק הושק באופן רשמי, המבקרים משבחים אותו ללא הפסקה והוא מקבל מחמאות מכל כיוון אפשרי.

לפי Metacritic, נכון לרגע כתיבת שורות אלה המשחק מחזיק בציון ממוצע מרשים של 91, שמבוסס על 33 ביקורות. חלק מהמבקרים אפילו הרחיקו לכת והעניקו למשחק ציון 100 עגול ומושלם. הציון הנמוך ביותר שניתן לו עומד על 80.

להלן כמה ציטוטים נבחרים מתוך הביקורות:

Game Informer, ציון 100: "Overwatch הוא חוויה מדהימה. הוא מרענן וכיפי לאורך זמן, עם קרבות שמתנהלים לא רע עם קבוצות של אנשים רנדומליים אבל מעולים יחד עם חברים. בליזארד לקחה את המומחיות שלה לליטוש משחקים עד ידי שלמות אל ז'אנר משחקי הפעולה הקבוצתיים, ומעכשיו הדברים לא יהיו עוד אותו הדבר".

The Escapist, ציון 100: "Overwatch הוא מהיר, כיפי ושינוי מרענן עבור הז'אנר. בליזארד וידאה שהמותג החדש הראשון שלה מזה 17 שנים מלוטש עד שלמות".

Lazygamer, ציון 90: "בליזארד הציבה סטנדרט חדש עבור ז'אנר משחקי הפעולה ממבט ראשון ובעתיד המתחרים יצטרכו להשתוות אליו. Overwatch קרוב לשלמות עם הקסם שלו. הוא כיפי, ממכר וישאיר את השחקנים לצידו לאורך זמן רב".

GameCrate, ציון 85: "Overwatch יכולה בקלות לשלוט בז'אנר. אמנם יש לו הרבה מקום לשיפור בקצוות, אבל הלב שלו חזק מספיק כדי להפוך אותו לעוד להיט של בליזארד".

ומה אנחנו חשבנו על Overwatch? צפו לביקורת שלנו שתעלה במהלך השבוע הקרוב. כדי להישאר מעודכנים כאשר הביקורת תעלה לאוויר, עשו לייק לעמוד הפייסבוק של גיקלואיד. עד אז, אתם מוזמנים לקרוא מה חשבנו בזמנו על גרסת הבטא הפתוחה שלו.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות