הנה סמסונג גלקסי S7 שיגרום לכם לחוש כמו באטמן

הערכה של סמסונג בסגנון באטמן תכלול כמה הפתעות נוספות כמו כיסוי תואם לסמארטפון ומשקפת Gear VR בחינם. תהיה זמינה לרכישה החל מהחודש הבא

כולנו רוצים במידה כזו או אחרת להרגיש כמו באטמן, אז יצרנית הסמארטפונים הדרום קוריאנית, סמסונג, החליטה לעזור לכם קצת – השיקה דגם של סמסונג גלגקסי S7 Edge עם סימן ההיכר של גיבור העל המפורסם.

הדגם החדש הוא בצבע שחור עם עיטור של באטמן בצבע זהב על גב המכשיר. מבחינת המפרט הטכני, הדגם בסגנון באטמן יגיע עם סוללה חזקה יותר ועם חומרה משודרגת במטרה לשפר את ביצועיו של הסמארטפון בתור פלטפורמת משחקים.

בסרטון הרשמי של פתיחת הערכה מגלים כי חוץ מהסמארטפון עצמו מצפות לכם עוד כמה הפתעות – ההפתעה הראשונה היא כיסוי תואם לסמארטפון, גם הוא סטייל באטמן. בנוסף, מי שיקנה את הערכה יקבל גם את משקפת המציאות המדומה של סמסונג, Gear VR, בחינם.

יש סיבה לכך שסמסונג מוציאה דגם של סמארטפון הדגל שלה בסגנון באטמן – זהו יום השנה השלישי להשקת משחק המכות Injustice: Gods Among Us, בו גיבורי על למיניהם מכסחים אחד את השני ובאטמן נמנה כאחד מהם. בין היתר כנראה שדגם זה נועד גם להקפיץ את המכירות של המשחק, שכן בטריילר רואים אדם משחק בו על הסמארטפון. מעניין מדוע סמסונג לא הוציאה את הדגם הזה עם צאת הסרט באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק, שהוא ללא ספק אירוע הרבה יותר גדול, אבל במחשבה שניה יכול להיות שעמוק בפנים אנחנו כבר יודעים את התשובה לשאלה זו.

זו אינה הפעם הראשונה שסמסונג קורצת ככה לאוהבי הקומיקס בעולם – בפעם הקודמת היא עשתה מהלך דומה עם צאת הסרט הנוקמים: עידן אולטרון כאשר השיקה דגם של גלקסי S6 Edge בסגנון איירון מן.

לפני שאתם רצים לחפש את כרטיס האשראי, שימו לב – הגלקסי סטייל באטמן יהיה זמין לרכישה החל מהחודש הבא רק במדינות סין, סינגפור, דרום קוריאה, אמריקה הלטינית ורוסיה. אמנם סמסונג מתכננת להרחיב את ההפצה אל מדינות נוספות, אבל נכון לרגע כתיבת שורות אלה לא ידוע לנו מתי זה יקרה, אילו מדינות יתווספו לרשימה והאם ישראל תהיה אחת מהן.

לקניית המשחק במחיר משתלם בדקו את ההצעות של GamerDeal

https://www.youtube.com/watch?v=eW_0aYguJ_E&feature=youtu.be

תגובות

במאמר זה

נגישות