טריילר ראשון לסרט המסע The Space Between Us

אסא באטרפילד יגלם ב-The Space Between US את האדם הראשון שנולד בטעות על הכוכב מאדים אחרי יישובו וחוזר אל כדור הארץ בחיפוש אחר שורשיו

כנראה שמישהו בהוליווד ממש אוהב את הכוכב מאדים – אם לא הספיק לכם הביקור הקודם שלכם בכוכב האדום בלהציל את מארק וואטני, בקרוב תחזרו אליו לביקור נוסף בסרט המדע הבדיוני The Space Between Us, או בתרגום חופשי "החלל שבינינו".

עלילת The Space Between Us מתמקדת תחילה במשלחת האנושית הראשונה שנועדה ליישב את הכוכב מאדים. אחרי הנחיתה מתברר כי אחת מהאסטרונאוטיות נמצאת בהריון מתקדם ומביאה לעולם את גרדנר אליוט (אסא באטרפילד, המשחק של אנדר), הפרוטגוניסט של הסרט והאדם הראשון שנולד על הכוכב האדום. ההריון מסתיים בצורה טרגית כאשר האמא מתה מסיכובים בלידה וגרדנר בן ה-16 חי עם המשלחת בלי לדעת דבר על שורשיו. כאשר הוא מזהה הזדמנות לחזור אל כדור הארץ, הוא עוזב את המשלחת חזרה אל חיק הציביליזציה האנושית, עליה הוא יודע מעט מאוד מקשר עם נערה בשם טולסה (בריט רוברטסון) איתה הוא שומר על קשר אינטרנטי, במטרה לגלות מי אביו.

מהטריילר עושה רושם שמדובר בסרט מסע מסקרן ומיוחד במינו בו גרדנר מגלה לראשונה את כדור הארץ, כאשר חברתו המקומית מלווה אותו בכל אשר ילך. עושה רושם גם שיש בסרט אלמנט של תחרות נגד השעון – הגוף של גרדנר אינו רגיל לכוח המשיכה של כדור הארץ ויש לכך השלכות חריפות עליו.

The Space Between Us נכתב על ידי התסריטאי אלן לואב (Allan Loeb), שכתב את הקומדיה לזרום עם זה בכיכובם של אדם סנדלר וג'ניפר אניסטון. על עבודת הבימוי אחראי פיטר צ'לסום (Peter Chelsom).

הסרט צפוי להגיע אל אולמות הקולנוע ב-19 באוגוסט.

תגובות

במאמר זה

נגישות