ג'סי אייזנברג מאשר: לקס לות'ר יופיע בליגת הצדק

השחקן שמגלם את המיליונר המרושע הופיע בכנס קומיקון שנערך בלונדון וחשף כי יש לו תפקיד בליגת הצדק. לצערינו הוא לא סיפק פרטים נוספים בנושא מעבר להצהרה עצמה

אם ראיתם כבר את באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק בודאי עם סוף הסרט עלו לכם בראש כמה השערות לגבי המשך תפקידו של הנבל המיליונר, לקס לות'ר, ביקום הסינמטי של DC. השחקן שמגלם את הדמות, ג'סי אייזנברג, אישר כי לקס לות'ר יופיע שוב על המסך הגדול בסרט הראשון מתוך שניים של ליגת הצדק.

הדיווח מגיע מהאתר Digital Spy, שסיקר את כנס קומיקון בלונדון שהתקיים בסוף השבוע האחרון. במסגרת הכנס עלה אייזנברג על הבמה לשאת דברים ואישר אישית את השתתפותו בסרט בפני משתתפי הכנס.

"הם רק התחילו לצלם את ליגת הצדק", אמר ג'סי אייזנברג, "אז אני מחכה לחלק שלי בו. אני לא יודע מה מותר לי להגיד, אני מרגיש כאילו DC שלחו רחפן לרגל אחרי ואם אגיד מילה לא במקום אז יעיפו אותי". אייזנברג דיבר גם על כמה נושאים נוספים חוץ מליגת הצדק, ביניהם רצונו להשתתף בסרט המשך לזומבילנד אם לדעתו התסריט שלו יצליח לשחזר את הקסם של הסרט הראשון.

ההצהרה של אייזנברג מעלה מספר תהיות – מה יהיה היקף תפקידו של לקס לות'ר בליגת הצדק? והאם הוא יהיה הנבל הראשי בסרט או שיחלוק את הבמה עם דמות אחרת? בכל אופן, עושה רושם שאייזנברג אינו יכול לענות על השאלות הללו כרגע בשל הצורך לשמור את הפרטים בסוד, אז נצטרך להמשיך לחכות בסבלנות עד שנקבל עליהן תשובות ברורות.

ממה שאנחנו יודעים על הסרט הראשון של ליגת הצדק, עתידים לחזור אליו בן אפלק והנרי קאביל בתור באטמן וסופרמן בהתאמה. גם יקירת ליבנו גל גדות תחזור אל נעליה של וונדר וומן. בנוסף, יופיעו בו גיבורי העל הפלאש (עזרא מילר), אקווה מן (ג'ייסון מומואה) וסייבורג (ריי פישר). דמויות נוספות אותן נפגוש הן המפקח גורדון (ג'יי קיי סימונס) ולויס ליין (אמי אדמס).

ליגת הצדק יבויים על ידי זאק סניידר והתסריט שלו נכתב על ידי כריס טריו, התסריטאי של באטמן נגד סופרמן. הסרט הראשון בסדרה עתיד להגיע לקולנוע ב-17 בנובמבר 2017 וההמשך שלו כשנתיים לאחר מכן, ב-14 ביוני 2019.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות