ג'וס ווידון חוזר לעבוד על הקומיקס של באפי ציידת הערפדים

ג'וס ווידון חוזר אל היצירה שהקפיצה את שמו לתודעה, באפי ציידת הערפדים, עם סדרת קומיקס קצרה שממשיכה את העלילה המקורית של סדרת הטלוויזיה

זמן קצר בלבד אחרי שהיוצר המוערך ג'וס ווידון החליט לפרוש מהפקת סרט הסולו של באט-גירל, אנו מגלים עתה לאן פניו מועדות במקום – קומיקס חדש של באפי ציידת הערפדים.

למי שאינו יודע, אמנם סדרת הטלוויזיה הרשמית הסתיימה בשנת 2003 אחרי 7 עונות, אבל מאז ההוצאה לאור Dark Horse המשיכה את העלילה המקורית והרחיבה את העולם של באפי ציידת הערפדים באמצעות סדרות קומיקס רשמיות. כל סדרה כזו מוספרה בתור עונה חדשה, כאשר ג'וס ווידון עתיד לעבוד על העונה ה-12 אחרי שלא נגע במותג הזה מאז עונה 9.

הקומיקס החדש ייקרא Buffy the Vampire Slayer Season 12: The Reckoning והוא יהיה המשך ישיר של עונה 11 אך עם קפיצת זמן של שנה בין העונה החדשה לבין הקודמת. עונה זו תיכתב בשיתוף עם כריסטוס גייג (Christos Gage) ועל האיורים יהיה אחראי ג'ורג' ג'ינטי (Georges Jeanty) מהעונה השמינית.

ישנם שלוש דברים אנחנו יודעים על Buffy the Vampire Slayer Season 12: The Reckoning – הראשון הוא שהערפד המפורסם, מהסדרה המקורית, אנג'ל, עתיד לקפוץ לביקור; העובדה השניה היא שהקומיקס הנוכחי יכלול 4 גליונות בלבד; והדבר השלישי, ואולי המשמעותי יותר, הוא שככל הנראה באפי התמסדה ונהייתה אמא, כך לפחות ניתן להסיק מאיור שפורסם מתוך העונה החדשה.

Courtesy of Dark Horse

Buffy the Vampire Slayer Season 12: The Reckoning עתיד להגיע אל מדפי חנויות הקומיקס עוד שלושה חודשים ב-20 ביוני.

תגובות

במאמר זה

נגישות