עולם היורה יקבל סרט שלישי ואחרון שיחתום את הטרילוגיה

חודשים ספורים בלבד לפני שהסרט השני של עולם היורה יוצא לאקרנים, אולפני יוניברסל ממהרים להכריז על המשך נוסף שיחתום סופית את הטרילוגיה שהחזירה את פארק הדינוזאורים האייקוני אל המסך הגדול

חודשים ספורים לפני שעולם היורה: נפילת הממלכה יגיע אל בתי הקולנוע, יוניברסל כבר הכריזו על המשך נוסף ללהיט הדינוזאורים הענק שלהם, שהכניס ב-2015 למעלה מ-1.6 מליארד דולר בקופות הבינ״ל. החלק האחרון בטרילוגית הסיקוול לפארק היורה הנוסטלגי והאהוב של סטיבן ספילברג עתיד להגיע ב-11 ליוני 2021.

קולין טרוורו, שביים את עולם היורה והיה בין כותביו וכותבי הסיקוול שלו, יחזור לכתוב את עולם היורה 3 ולהפיק אותו בפועל לצידו של ספילברג עצמו. אל טרוורו תתלווה לתהליך הכתיבה אמילי קרמייקל, מהתסריטאים של פסיפיק רים: המרד, הסיקוול שיעלה לאקרנים בסוף החודש הבא. טרם ברור מי יביים את החלק השלישי, ויוניברסל אולי מחכים עם ההכרזה הזו לאחר שידעו כמה החלק השני ירוויח להם, תחת בימויו של במאי האימה והפנטזיה, ג׳יי. איי. ביונה.

טרוורו אמר: ״זה חשוב עבור פרנצ׳ייז שנקבל קולות יצירתיים חדשים כדי לשמור על ה-storytelling שלנו חדש ורענן. אני מאושר מהמתח והיופי שג׳יי. איי. הביא לנפילת הממלכה, ואני יודעת שאמילי תוסיף שכבה נוספת של רגש לפרק המסיים של הטרילוגיה שלנו״. ביונה מצידו, כבר הספיק להשוות את סרטו למלחמת הכוכבים: האמפריה מכה שנית, ההשוואה שרבים בוחרים בה כדי להבהיר שהחלק השני בסדרת הסרטים יהיה אפל יותר בטון שלו.

נפילת הממלכה יפתח בבתי הקולנוע ב-7 ביוני הקרוב בכיכובם של כריס פראט וברייס דאלאס הווארד. הסיקוול יתרחש עם התפרצות של הר געש באיסלה נובלר, המאיימת על כל החי באי הקולנועי-בדיוני. דמויותיהם של פראט והווארד ינסו במיטב כוחם להציל כמה דינוזאורים שיוכלו מפני הר הגעש המתפרץ, ולהציל כמה אנשים שיוכלו מפני הדינוזאורים.

תגובות

במאמר זה

נגישות