האם המגדל האפל עובר אל המסך הקטן בחסות אמזון?

המגדל האפל עשוי להפוך לסדרת טלוויזיה בחסות אמזון, שבזמן האחרון משקיעה משאבים כדי לפתח את קטלוג התכנים שלה בתחום המדע הבדיוני והפנטזיה

האם המגדל האפל יקבל הזדמנות שניה? לפי דיווחים שצצו לאחרונה ברחבי הרשת כנראה שהדבר אפשרי בהחלט, והמותג הספרותי שמבוסס על ספריו של סטיבן קינג יקבל עיבוד טלוויזיוני בחסות אמזון.

יש לציין שאם העניין יצא אל הפועל מדובר בהחלטה מפתיעה מצד אמזון, זאת מאחר שסרט הקולנוע של המגדל האפל התברר מצד אחד ככישלון בקופות ומצד שני קיבל ביקורות בינוניות מינוס על ידי המבקרים. לאור נתונים אלה, לא ברור במאה אחוז מדוע אמזון החליטה לקחת סיכון עם המותג הזה.

אבל לסדרת טלוויזיה כן יש יתרון אחד מובהק על פני סרט – אחת הביקורות המרכזיות נגד הסרט של המגדל האפל הייתה שהוא מנסה לדחוס יותר מדי פרטים לתוך מסגרת זמן קצרה מדי. אם אכן הרעיון לסדרה יצא אל הפועל, יהיה לה חלון זמן הרבה יותר גמיש להציג את כל הפרטים הדרושים בקצב שלא ילאה את הצופים.

עושה רושם שהקודקודים של אמזון החליטו לתת דגש רציני על הפקת סדרות מדע בדיוני ופנטזיה. הדוגמה הבולטת ביותר לכך היא ההכרזה על סדרה של שר הטבעות, עליה דיווחנו לכם בנובמבר האחרון כשכל העניין היה עוד בגדר שמועה בלבד. מאז חלו כמה התפתחויות מעניינות, כמו השאיפה לתקצב אותה בעלות אסטרונומית של מיליארד דולר והשחקן איאן מק'קלן הביע רצון להשתתף בסדרה ולחזור שוב אל נעליו של הקוסם גנדלף כפי שעשה בטרילוגיית הסרטים של פיטר ג'קסון.

תגובות

במאמר זה

נגישות