צפו: רכבת ההרים הראשונה של המתים המהלכים

רכבת ההרים של המתים המהלכים תכלול מספר הפתעות שיבדקו עד כמה אתם באמת אמיצים, כמו שחקנים מאופרים כזומבים שיקפצו עליכם בצווחות ולא יהססו ליצור מגע

אם אתם מגיעים לאנגליה באביב הקרוב, סמנו לכם את האתר הבא במסלול הטיול שלכם – מותג המתים המהלכים של רוברט קריפקי יקבל רכבת הרים ראשונה, שתתחיל לפעול בקרוב ב-Thrope Park.

רכבת ההרים הזו, שנקראת בפשטות The Walking Dead: The Ride, תהיה קצת יותר מרכבת הרים סטנדרטית עם פניות חדות ולופים. דבר ראשון, היא תעבור דרך תחנות אייקוניות שונות שראינו במהלך העונות הקודמות של הסדרה כמו בית הכלא, אלכסנדריה וכמובן, באופן אירוני, תחנת הרכבת של טרמינוס.

אבל הפיצ'רים המעניינים לא נגמרים כאן. בנקודות מסויימות בהן הרכבת תיסע לאט מספיק, שחקנים בשר ודם שמאופרים כזומבים יקפצו על הנוסעים ולא יחששו לשים עליכם יד. כדי להעצים את החוויה יוסיפו לה גם אלמנט של ריח, כדי שתוכלו להריח את הסירחון והריקבון של המתים המהלכים שנושפים לכם בעורף.

"אנחנו משלבים אפקטים פיזיים עם דיגיטלים בגלל שרוב המסע יהיה חשוך ואנו רוצים לנצל זאת עד תום", סיפר ג'ון בורטון לאתר The Independent. "החשיכה הייתה עבורנו כמו קנבס. הטמענו אפקטים מיוחדים, אורות, ריחות ואפילו אלמנט של מגע כדי ליצור חוויה מפחידה וייחודית".

הנה הצצה קצרה שמדגימה איך רכבת ההרים הזו תיראה:

עוד נאמר כי בחודשי הקיץ זומבים יעוטו על מבקרים מתוך היער שמקיף את הפארק, כך לפחות לפי ידיעה באתר CBR.

ובינתיים, בחזית הטלוויזיונית המתים המהלכים תחזור אל המסך אחרי פגרת החגים אליה יצאה בסוף השנה ב-25 בפברואר ותמשיך את העונה הנוכחית, בתקווה שיקרה נס שיציל את הרייטינג ההולך ונמוג של הסדרה.

תגובות

במאמר זה

נגישות