מארגני כנס קומיק קון ניו יורק הכריזו על קומיק קון אפריקה

כנס קומיק קון אפריקה הראשון יערך בדרום אפריקה בחודש ספטמבר הקרוב ויהיה פעיל במשך שלושה ימים. רשימת המשתתפים עדיין מתגבשת

חברת ReedPOP, המארגנת של כנס קומיק קון ניו יורק ו-Emerald City, הכריזה על המקום החדש בו קומיק קון יתקע דגל – אפריקה. כנס קומיק קון אפריקה הראשון יערך זו יתקיים במדינת דרום אפריקה במרכז הכנסים הבינלאומי Kyalami Grand Prix. הוא יפתח את שעריו ב-14 בספטמבר ויהיה פעיל עד ה-16.

כמו בכל כנס קומיק קון, גם קומיק קון אפריקה יכלול פאנלים, דוכנים, תצוגות קוספליי, חלוקת חתימות ואורחים שונים מתחום הקומיקס, הטלוויזיה והקולנוע. נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד לא ידועה הרשימה הסופית של המשתתפים בכנס זה.

מצורף מטה טריילר ההכרזה של קומיק קון אפריקה:

מה שמייחד את קומיק קון אפריקה בהשוואה לכנסים דומים ברחבי העולם הוא הדגש שלו על תחום הגיימינג. במהלך הכנס יערכו טורנירים במשחקי אונליין מוכרים כמו DOTA 2, CS:GO, Overwatch ו-League of Legends. לחברת ReedPOP יש כבר ניסיון קודם בהקמת כנסים של גיימינג דוגמת אירועי PAX השונים וכנס TwitchCon השנתי.

ובינתיים בארץ כל מה שנותר לנו הוא לקנא בלב ולשאול בקול – מתי נשמע על קומיק קון ישראל? בואו נחזיק אצבעות שהיום הזה אכן יבוא.

תגובות

במאמר זה

נגישות