בניגוד לשמועות: דיאבלו 3 אינו עתיד לצאת לנינטנדו סוויץ'

ציוץ תמים בחשבון הטוויטר של בליזארד גרם להתפשטות השמועה כי דיאבלו 3 עתיד להגיע לנינטנדו סוויץ', אבל עכשיו היא שופכת דלי מים קרים על השמועות שהתפשטו כמו אש

דיאבלו 3

בימים האחרונים הרשת התמלאה בשמועות כי משחק התפקידים דיאבלו 3 עתיד להגיע אל קונסולת הסוויץ' המצליחה של נינטנדו, אבל בדיעבד מתברר שמדובר בלא יותר מאי-הבנה אחת גדולה, כך לפי ידיעה באתר Euro Gamer.

הסיפור התחיל במקור בגלל ציוץ תמים בחשבון הטוויטר של חברת בליזארד, בו רואים סרטון קצרצר של מנורת לילה בצורת דיאבלו ויד מכבה את המתג שלה בליווי הכיתוב "חלומות מתוקים". מאחר ומתג באנגלית הוא Switch, גולשים הגיעו למסקנה שמדובר ברמז שאומר כי בקרוב תכריז בליזארד כי דיאבלו 3 עתיד לצאת בקרוב לקונסולה של נינטנדו.

אך כאמור, חברת בליזארד הכחישה את הידיעה כאשר כתב של האתר Euro Gamer ביקש תגובה על הציוץ המסתורי.

"איננו יכולים לאשר את השמועה הזו", אמר הדובר של חברת בליזארד לאתר. "נכון לכרגע, אין לנו שום תכניות להכריז על דיאבלו 3 לסוויץ'. הציוץ נועד להיות אטרקציה כיפית. אין לנו שום תכניות להכריז על דיאבלו 3 לסוויץ'".

שימו לב כי הדובר של בליזארד חזר פעמיים בתגובתו על השורה "אין לנו שום תכניות להכריז על דיאבלו 3 לסוויץ'", זאת כדי ככל הנראה להדגיש את המסר ולעצור את חרושת השמועות העצומה שהתפתחה במהירות מפתיעה סביב אותו ציוץ תמים בטוויטר. על אף זאת, אי אפשר שלא להתהות האם בהתחשב בתגובות של הגולשים אולי בליזארד תשקול בחיוב הכרזה כזו מתישהו בעתיד.

תגובות

במאמר זה

נגישות