פוסטר וטריילר חדשים של My Hero Academia 3

פוסטר וטריילר חדשים של My Hero Academia חושפים מספר דמויות חדשות בסדרה, כמו כן חלק מתוך שיר הפתיחה של העונה השלישית שתחל את שידוריה באביב

השמים בהירים, הטמפרטורות עולות וחג הפסח מתקרב – כל אלה סימנים של בוא עונת האביב המתקרבת, ואיתה גם עונת השידורים החדשה ביפן שבמהלכה תשודר העונה השלישית של My Hero Academia. לכבוד המאורע, Toho Animations שחררו פוסטר וטריילר חדשים של העונה החדשה.

בלי להיכנס לספויילרים, העונה השלישית של My Hero Academia היא המשך ישיר של העונה הקודמת בה הוכרז בסופה כי תלמידי האקדמיה לגיבורים ישתתפו במחנה אימונים. מהטריילר ניתן להבין כי השהות במחנה לא תעבור בשקט, הפעם בדמות פלישה נוספת של League of Villains. גם בטריילר וגם בפוסטר ניתן להבחין בדמויות חדשות שעתידות להופיע בעונה זו.

הטריילר גם משתמש בחלק משיר הפתיחה החדש של העונה, שנקרא Odd Future ומבוצע על ידי UverWorld. ההרכב הזה עומד מאחורי שירים ששימשו כפתיחות של מספר סדרות אנימה לאורך השנים, כמו שתי העונות של Ao No Exorcist, העונה השניה של בליץ' ועוד.

העונה השלישית של My Hero Academia תעלה לשידור ב-7 באפריל. נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד אין מידע האם זו תהיה עונה קצרה של 13 פרקים בלבד או 25 פרקים כמו בעונה השניה, אבל ההנחה היא שזו תהיה הפעם עונה קצרה מאחר ובקיץ הקרוב מתוכנן לצאת סרט ראשון של המותג באורך מלא. כל מה שידוע לנו עליו הוא שהסרט, שנקרא בפשטות מחרידה My Hero Academia: The Movie, יפתח את הסיפור של אחת מהדמויות הצדדיות בסדרה.

תגובות

במאמר זה

נגישות