גמר ליגת ה-Esport הראשונה של Game In יערך ב-28-29 במרץ

בסוף החודש הנוכחי, סמוך לחג הפסח, יערך גמר ה-Esport הראשון בארץ במסגרת פסטיבל הגיימינג של Game In ויש לנו הנחות על כרטיסים לחלק לכם

פסטיבל הגיימינג Game In Mako Fest חוזר בסוף החודש בפעם השלישית סמוך לחג הפסח, כאשר הפעם גולת הכותרת היא אירוע גמר וחצי גמר של ליגת ה-Esport הראשונה בישראל. אם אתם מתלבטים האם להגיע לאירוע השנה, הכניסו את העובדה הבאה למשוואה: אתר גיקלואיד מחלק לכם הנחות על רכישת כרטיסי כניסה.

בין המשחקים בהם יערכו התחרויות ניתן למצוא את Tekken 7, Overwatch, CS:GO, Rocket League, PUBG ועוד רבים אחרים. בכל משחק שמשתתף בליגה יוחלקו פרסים בעלי ערך שונה בהתאם למקום אליו השחקן יגיע, החל מפרסים צנועים יחסים בשווי של 500 שקל ועד ל-8,000 ש"ח לשחקנים שיגיעו לששת המקומות הראשונים. המנצחים של הליגה יקבלו ציוד גיימינג בשווי כולל של 300 אלף שקל.

אם ליגת ה-ESport פחות מעניינת אתכם, Game In Mako Fest מציע עוד כמה אטרקציות מעניינות לגיימרים כמו מתחם אינדי בו מפתחי משחקים ישראליים יציגו את יצירותיהם, מתחם רטרו שיחזיר אתכם לעבר עם המשחקים האהובים ביותר בהיסטוריית הגיימינג, מתחם מציאות מדומה ומתחם סדנאות בו תוכלו ללמוד איך לעצב בתלת מימד או איך להפוך ליוטיובר מצליח. בנוסף, ברחבי המתחם יפוזרו עמדות רבות של משחקים שונים ומגוונים בהם תוכלו להתנסות ותיערך תחרות קוספליי.

לפרטים נוספים וכדי לקבל 10 אחוז הנחה על רכישת הכרטיסים, הזינו את הקוד 302674 באתר הרשמי של Game In. האירוע יערך השנה בהיכל שלמה, תל אביב, ב-28-29 במרץ.

תגובות

במאמר זה

נגישות