ווסטוורלד ומשחקי הכס מדלגות על כנס קומיק-קון 2018

רשת הטלוויזיה האמריקאית HBO החליטה לוותר על כנס קומיק-קון 2018 שיערך בסן דייגו בחודש הבא, זאת לאור מה שהגדירה כאילוצי לוחות זמנים

מי שקיווה לראות חומרים חדשים מתוך העונה האחרונה של משחקי הכס, שתעלה לאוויר לא לפני 2019, או מהעונה השלישית של ווסטוורלד, צפוי לאכזבה. הסיבה – רשת הטלוויזיה האמריקאית HBO החליטה לוותר על כנס קומיק-קון 2018 שיערך בחודש הבא בסן דייגו.

להלן ההודעה הרשמית ש-HBO שחררה לתקשורת בנושא זה:

"לאור לוחות זמנים של ההפקה ושל תאריכי השידור של משחקי הכס וווסטוורלד, הסדרות הללו לא יופיעו בכנס קומיק-קון 2018 בקיץ הקרוב. HBO טיפחה מערכת יחסים ארוכה עם מרכז הכנסים של סן דייגו, ואנו מודים מאוד למעריצים על התגובה הנלהבת שלהם לאורך השנים. אנו מצפים לחזור בעתיד".

משמעות ההיעדרות של HBO מהכנס היא שלא נזכה לשמוע במהלך האירוע שום פרטים חדשים על העיבוד הטלוויזיוני של השומרים, שהחל לאחרונה לקרום עור וגידים עם ההכרזה על השחקנים שלוהקו אליו ויקחו בו חלק. כמו כן, לא נקבל בשלב זה מידע חדש על הספין-אוף של משחקי הכס, שקיבל לאחרונה אור ירוק מ-HBO להפקת פרק פיילוט.

כנס קומיק-קון 2018 יפתח את שעריו בסן דייגו ב-19 ביולי עד ה-22. בין האורחים הקבועים של הכנס ניתן יהיה למצוא את מארוול, שתערוך פאנלים בנושא הנוקמים 4 וקפטן מארוול; ואת המתים המהלכים, שרבים מאיתנו תוהים מה יעלה בגורל הסדרה לאור ההכרזה כי השחקן אנדרו לינקולן, שמגלם את הדמות הראשית ריק גריימס, עתיד לפרוש ממנה בתום העונה התשיעית.

תגובות

במאמר זה

נגישות