רוצים להיות ונום? ככה תוכלו ליצור תמונה כמו בפוסטר

אתר חדש מאפשר ליצור תמונה של עצמכם עם ונום כמו בפוסטר, כחלק מקפיין פרסום של סוני כדי לשמור על הסרט בתודעה של קהל המעריצים

מתברר כי המערכת השיווקית והפרסומית מאחורי ונום, הסרט שלוקח את אחד האנטגוניסטים המעניינים יותר של ספיידרמן ונותן לו את מרכז הבמה, עושה מאמץ מיוחד כדי להכניס אותו לתודעה הציבורית – אתר חדש מאפשר לכם ליצור תמונה של חצי מהפנים שלכם מכוסים בונום, בדומה לתמונה בפוסטר של הסרט.

כדי להתחיל את התהליך, כנסו לאתר We Are Venom והעלו תמונה של הפנים שלכם. אחרי לחיצה על הכפתור Start ובחירת תמונה מתאימה, תוכלו להיראות כמו ונום. בתור נסיעת מבחן לקחנו תמונה של טום הולנד, ספיידרמן בגלגולו הנוכחי, ו"הלבשנו" עליו את ונום כדי לבדוק מה יצא מזה. התוצאות לפניכם.

לאחרונה יצא טריילר מלא של ונום, הסימביוט החייזרי הרצחני שנכנס כדיבוק בדמות אדי ברוק, אשר מגולמת על ידי השחקן טום הארדי. הסרט הוא תולדה של הסכם שיתוף פעולה בין מארוול לבין סוני, לפיו האחרונה תחזיר את הזכויות על הדמות הקולנועית של ספיידרמן לראשונה בתנאי שתעזור לה להפיק סרטים על דמויות אחרות מתוך אותו עולם. לכן, אם הסרט הנוכחי יתגלה כהצלחה כלכלית, סביר שנשמע בהמשך על דמויות נוספות מהיקום הזה שיקבלו סרט סולו משלהן.

ונום עתיד לצאת אל האקרנים בארץ ב-4 באוקטובר, ואם זו יריית הפתיחה של סוני בקמפיין הפרסום של הסרט – הציפיות של כולנו ממנו יכולות כנראה רק לעלות. בינתיים עד למהלך הבא של סוני אתם יכולים לשרוף קצת זמן עם הטריילר הרשמי שלו שמצורף כאן למטה.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות