דלף הטריילר לסדרת "פחד עד מוות" שבוטלה ע"י SyFy

הטריילר נותן לנו הצצה לסדרת "פחד עד מוות", שלצערינו בוטלה עוד בשלב הקרנת פרק הפיילוט לעיני מקבלי ההחלטות בלבד של ערוץ המד"ב האמריקאי

חובבי סרטי האימה משנות ה-90, יש לנו חדשות רעות בשבילכם – סדרת ההמשך לסרט של פחד עד מוות, שבמקור הייתה אמורה להיות משודרת בערוץ המד"ב SyFy, בוטלה כבר בשלב פרק הפיילוט אחרי שככל הנראה התוצאות לא עמדו בציפיות של מקבלי ההחלטות. אבל לפחות יש לנו פרס ניחומים אחד קטן בדמות הטריילר של הסדרה שכנראה לא נזכה לאור אי-פעם.

את הסדרה החדשה שבוטלה יצר קווין בייקון, שחוזר לתפקיד של לנטיין מק’קי – נער כלומניק שהציל את העיירה הקטנה שלו מתולעי חול ענקיות ורעבות במיוחד לבשר אדם. העלילה של פחד עד מוות הייתה אמורה לקפוץ קדימה 25 שנה עם חזרתן של התולעים אל העיירה ולתאר מה עבר על הדמות לאורך כל השנים הללו. יחד איתו עבד על פרק הפיילוט ג’ייסון בלום, המפיק של הסרט זוכה האוסקר וויפלאש.

על אף שנחשב ככישלון בקופות באופן רשמי, פחד עד מוות (תרגום בנאלי ומוזר לחלוטין בהתחשב בשמו המקורי מאנגלית, Tremors) הפך עם הזמן לסרט קאלט. אך לאחר מכן, סרטי ההמשך שיצאו לאחר מכן וניסו לרכוב על אהדת הקהל היו רחוקים מאוד מלהגיע לאותו מעמד, אולי בגלל היעדרו של קווין בייקון מהמסך אחרי שהעדיף להמשיך עם קריירת המשחק שלו למחוזות אחרים במקום להיצמד למותג.

אפשר רק לקוות שאחרי ש-SyFY דחו את הסדרה מישהו אחר עם הכסף והאמצעים הדרושים יראה את הטריילר וירים את הכפפה. למי בקהל יש במקרה את המספר של מנכ"ל נטפליקס בהישג יד?

תגובות

במאמר זה

נגישות