פיילוט לסדרה של Watchmen יצולם באביב הקרוב

הפיילוט לעיבוד הטלוויזיה של Watchmen, שמאחוריו עומדת רשת הטלוויזיה האמריקאית המפורסמת HBO, יחל את שלב הצילומים בעונת האביב הקרובה תחת שרביטו של דמון לינדלוף

עושה רושם שעתיד הבקרוב Watchmen יחזרו לביקור, הפעם על המסך הקטן. רשת הטלוויזיה האמריקאית HBO תחל בצילומים לפרק פיילוט שמבוסס על הקומיקס המוערך של היוצר אלן מור בעונת האביב הקרובה.

הרעיון להפוך את Watchmen לסדרה החל להתגלגל עוד בשנת 2015, כאשר הכוונה בזמנו הייתה לתת את מושכות הבימוי לבמאי זאק סניידר מאחר והוא ביים את הגרסה הקולנועית עבור אולפני וורנר ברוס. אמנם התכנית הספציפית הזו לא הבשילה, אבל ב-HBO לא ירדו מהרעיון לחלוטין והמשיכו לחפש את האדם המתאים שיוביל את הפרוייקט.

Watchmen חזרו לכותרות לפני חצי שנה אחרי ש-HBO רמזה כי את עבודת הבימוי על הסדרה החדשה, שלא יהיה לה שום קשר עלילתי לסרט של סניידר, יעשה הבמאי דמון לינדלוף, אחד מיוצרי סדרת הנותרים.

הנה מה שהיה לדמון לינדלוף להגיד על איך הוא רואה את הפרוייקט:

"מה שאנחנו חושבים על גיבורי-על הוא שגוי. אין לי בעיה עם וונדר וומן ובאטמן. גדלתי על הדמויות הללו. אני אוהב אותן. אבל אסור לנו לסמוך על אנשים שמצד אחד שמים מסיכות ומצד שני טוענים שהם שומרים עלינו. אם אתה מסתיר את הפרצוף – יש לך כוונות רעות".

נכון לרגע כתיבת שורות אלה אין לנו כמעט מידע לחלוק על הסדרה עצמה, אבל מבחינת הליהוק מסתובבת ברשת שמועה בלתי מבוססת לפיה גו'ן סינה יגלם את דוקטור מנהטן הכל-יכול. האם השמועה נכונה? את התשובה לכך כנראה שנגלה לא לפני 2018.

תגובות

במאמר זה

נגישות