האם "השומרים" יעובד לסדרת טלוויזיה בערוץ HBO?

על העיבוד הטלוויזיוני של "השומרים" ככל הנראה יהיה אחראי דמון לינדלוף, אחד מיוצרי סדרת המתח והמסתורין המצליחה "הנותרים". HBO סירבה להגיב

כמה שנים טובות עברו מאז שזאק סניידר עיבד לקולנוע את הקומיקס השומרים (Watchmen) של היוצר אלן מור. מ-2009 לא קיבלנו שום עדכון מהותי על המותג הזה, אבל לאור גל עיבודי הקומיקס שפוקד אותנו לאחרונה כנראה שהיה זה רק עניין של זמן עד שגם הוא יחזור אל המסך באופן כזה או אחר.

לפי ידיעה שפורסמה באתר Variety, עושה רושם כי השומרים עתיד לחזור אל המסך, הפעם כסדרת טלוויזיה. הסדרה אמורה להיות משודרת בערוץ HBO, הבית של סדרות מפורסמות כמו ווסטוורלד ומשחקי הכס, מה שאמור לכל הפחות להבטיח ערכי הפקה גבוהים. הידיעה מוסיפה כי על העיבוד החדש אחראי דמון לינדלוף (Damon Lindelof), אחד משני היוצרים של הסדרה המצליחה הנותרים.

מבחינת העלילה, נאמר כי העיבוד הטלוויזיוני של השומרים לא רק שלא יהיה קשור לסרט של זאק סניידר, לטוב ולרע, אלא תתחיל את כל הסיפור מחדש. זה הניסיון השני של HBO לייצר עיבוד של הקומיקס הספציפי הזה, אחרי שפרוייקט דומה היה אמור לצאת לדרך בשנת 2014 אבל בסוף הורד עליו השאלטר.

חשוב לציין כי נכון לרגע כתיבת שורות אלה HBO לא הגיבה על הידיעה הנ"ל, ולכן יש לקחת אותה בעירבון מוגבל לפחות עד שנקבל התייחסות רשמית לנושא.

השומרים של אלן מור יצא לאור לראשונה בשנת 1985. הוא מספר כיצד הופעת גיבורים בתחפושת ברחבי ארצות הברית שינתה את מהלך ההיסטוריה, כמו השגת ניצחון במלחמת וייטנאם העקובה מדם והארכת הכהונה של הנשיא ניקסון. העלילה מתמקדת בקבוצה של לוחמים בפשע שחוקרים את הירצחם של אחד משלהם, ועל הדרך חושפים קנוניה בעלת השלכות מרחיקות לכת.

תגובות

במאמר זה

נגישות