וורנר ברוס שוקלת להופיע ב-E3 הבא

וורנר ברוס, שעומדת מאחורי משחקים פופולריים כמו משחקי באטמן והכותרים האחרונים בסדרת המכות מורטל קומבט, שוקלת לקיים מצגת משלה בכנס של שנה הבאה

מחלקת המשחקים של חברת וורנר ברוס, Warner Bros. Interactive Entertainment, שוקלת להגיע לכנס E3 של שנה הבאה ולקיים מסיבת עיתונאים משלה בדומה לחברות המשחקים הגדולות כמו מיקרוסופט וסוני.

את הדברים האלה אמר אמר נשיא Warner Bros. Interactive Entertainment, דיוויד אדד (David Haddad), שמכהן בתפקיד משנת 2013 ובעבר עמד מאחורי הלהיט המוזיקלי Guitar Hero של Activision, בראיון מקיף לאתר VentureBeat שמתמקד בעתיד של וורנר ברוס כמפתחת משחקים למחשב ולקונסולות.

לדבריו, ההחלטה הסופית האם להופיע שנה הבאה בכנס E3 תיקבע אחרי שהחברה תבחן האם יש לה מספיק תוכן כדי להצדיק מסיבת עיתונאים משלה. עושה רושם כי היא מאמצת את הגישה של חברת Bethesda, שהשנה הופיעה בפעם השניה ב-E3 וגם היא מתנה את ההופעה שלה בכנס כל שנה בקיומו של ליין-אפ משחקים מספק.

אם וורנר ברוס אכן יחליטו לקיים מסיבת עיתונאים משלה, כנראה שכן יהיה לה על מה לדבר – החברה מחזיקה במספר כותרים מצליחים מאוד כמו משחקי המכות מורטל קומבט ו-Injustice, כמו כן גם משחקים שמבוססים על המותגים לגו ובאטמן. סביר להניח שעד 2017 יהיו לה חידושים להכריז עליהם תחת המותגים המצויינים לעיל או אחרים שנמצאים בבעלותה.

מצד שני, יכול להיות שוורנר ברוס יעדיפו בסופו של דבר להמשיך לתת לחברות אחרות להציג את המשחקים שלה בשמן. לדוגמה, בכנס E3 של השנה הוצג המשחק Lego Star Wars: The Force Awakens דרך המצגת של סוני.

תגובות

במאמר זה

נגישות