המתים המהלכים: דמות חדשה תופיע בעונה השביעית

ההפקה של סדרת המתים המהלכים נמצאת במסע חיפושים אחר ליהוק דמות מפתח, שעל פי המאפיינים שלה יכולים להתאים רק לדמות ספציפית מאוד

ג'פרי דין מורגן

אחרי שהעונה השישית של המתים המהלכים נגמרה ברעש גדול ובקליף הנגר שיזכר לאורך זמן, ההפקה של הסדרה מעלה הילוך לקראת הפקת העונה השביעית שבה תופיע לראשונה דמות מפתח חשובה.

אם אתם רוצים להימנע מכל סוג של ספויילר אפשרי, זו ההזדמנות האחרונה שלכם להפסיק לקרוא ולעבור לאייטם אחר, לדוגמה אל הביקורת שלנו על העונה השישית.

מתברר כי בעונה השביעית של המתים המהלכים אנו נזכה לראות לראשונה את דמותו של "המלך אזיקיאל" (King Ezikiel), השליט של מושבה של ניצולים שנבנתה בשטחו של קמפוס בקולג' מבוצר.

לפי הקומיקס, המלך אזיקיאל מתואר כאדם ממוצא אפרו-אמריקאי בשנות ה-40 לחייו שמוגדר בתור "נראה צעקני אבל חכם, אדם נחמד אבל מוזר". איזיקיאל היה מטפל בגן חיות לפני שהאפוקליפסה החלה ולכן הוא מסתובב בכל מקום מלווה בנמר מאולף שעונה לשם שיבה (Shiva). איזיקיאל נחשב דמות מפתח מאחר והוא עתיד לעזור לריק ולחבורתו בקרב הבלתי נמנע שלהם מול ניגן ו"המושיעים" שלו.

הידיעה על בואה של הדמות לעיבוד הטלוויזיוני מתבססת על העובדה כי ההפקה הורתה למלהקים לחפש ליהוק מתאים לדמות המדוברת. אמנם ההפקה ניסתה לכסות את הליהוק תחת שם הקוד "אוגוסטוס", אבל תיאור הדמות המפוברקת זהה אחד לאחד עם זה של המלך.

מעריצים מושבעים של המתים המהלכים טוענים כי כבר בפרק הסיום של העונה השישית שתיים מהדמויות נתקלו כבר באנשים שמגיעים מ"הממלכה" – בפרק האחרון יש סצינה בה קרול ומורגן מקבלים עזרה מאנשים זרים חמושים שרכובים על סוסים, בחירה שאינה מובנת מאליה מאחר גם בגלל שאנשים מעדיפים לנוע במכוניות וגם כי מעט מאוד אנשים יציעו עזרה לזרים בעולם אפוקליפטי.

השואו-ראנר של הסדרה, סקוט גימפל, התחמק מלתת תשובה ישירה לשאלה האם הדמות המדוברת אכן תופיע בעונה השביעית של המתים המהלכים, אז כל מה שנותר לנו הוא לחכות ולראות מה יקרה. בכל אופן, אם נשפוט לפי איך שהסדרה מתקדמת עד כה עושה רושם כי היא לא מתכוונת לסטות מהקומיקס המקורי כפי שהוא נכתב על ידי רוברט קירקמן.

האם אכן המלך אזיקיאל יופיע בעונה השביעית של המתים המהלכים? ספרו לנו מה דעתכם בתגובות למטה או בדף הפייסבוק של גיקלואיד.

תגובות

במאמר זה

נגישות