"המתים המהלכים" תוריד את מפלס האלימות בשארית העונה

התגובות של הקהל והירידה החדה ברייטינג של המתים המהלכים לאורך הפרקים ששודרו אחרי פרק הבכורה גרמו למפיקים לחשוב פעמיים על המשך הדרך

המפיקים של סדרת האימה-זומבים המתים המהלכים הודיעו כי רמת האלימות בחצי השני של העונה השביעית תרד באופן משמעותי, זאת לאור תלונות רבות של צופים על אופי פרק פתיחת העונה.

להזכירכם, העונה השישית נגמרה בקליף-הנגר בו הצופים לא יודעים את מי מהחבורה הוציא להורג ניגן, האנטגוניסט החדש וכנראה האכזרי ביותר בסדרה עד כה. את זהות הקורבן הצופים גילו בפרק הבכורה של העונה השביעית, שלדעת רבים מהם היה ברוטאלי במיוחד והביא בהתאם לתגובות קשות.

השלכות נוספות שאולי נובעות מאותה הבעיה היא הצניחה החדה ברייטינג של הסדרה באופן עקבי אחרי כל פרק של העונה השביעית אחרי פרק הבכורה. בעוד פרק הבכורה זכה לרייטינג שובר שיאים עבור רשת AMC, הפרקים ששודרו לאחר מכן סבלו מירידת רייטינג של 40 אחוז וצפו בהם "רק" 10 מיליון אמריקאים. אמנם עדיין מדובר במספר צופים מכובד מאוד בשביל כל סדרה, אבל המגמה עומדת בעינה. אמנם אין אפשרות לדעת בוודאות האם האלימות היא הגורם לירידה ברייטינג, אבל המפיקים לוקחים את האפשרות הזו ברצינות ומנסים להתאים את עצמם לדעת הקהל.

לפי טיזרים שפורסמו לקראת חזרתה של המתים המהלכים אל המסך, עושה רושם שהפרקים הבאים יתרכזו יותר בבניית הקואליציה של ריק וחבורתו עם קבוצות נוספות שהכרנו בסדרה לקראת הקרב הבלתי נמנע מול הצבא של ניגן. אחד הטיזרים אף הראה שריק עתיד להיפגש במהלך העונה הנוכחית עם "המלך אזיקיאל", המנהיג של "הממלכה". לכן, סביר להניח שליוצרי הסדרה גם נוח מבחינה עלילתית להוריד את רמת האלימות, מאחר וזה השקט שלפני הסערה הגדולה שבדרך.

https://youtu.be/ufsJdHz-uP4

המתים המהלכים תחזור למסך ב-12 בפברואר. עד אז, אתם מוזמנים לשעשע את עצמכם עם רשימת עשרת הרגעים הגדולים של מחצית העונה.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות