גרסת הקומיקס של "רוג אחת" תכלול סצינות שנפלו בעריכה

מארוול תוציא לאור סדרת קומיקס של "רוג אחת" שתכיל שילוב של סצינות וחומרים מהסרט שהוקרן, מגרסת הרומן ומקטעים שלא נכנסו לגרסה הקולנועית הסופית

למעריצים של מלחמת הכוכבים יש סיבה טובה להתרגש, בפרט אלה שאהבו את רוג אחת – עיבוד הקומיקס של הסרט עתיד לכלול מספר סצינות שנפלו בעריכה. המידע הזה נחשף במסגרת ראיון עם הכותבת של הקומיקס, ג'ודי האוזר (Jody Houser), שפורסם באתר הרשמי של מארוול.

"הבמאי גארת' אדוארדס ולוקאספילם חשבו על כמה רגעים בסרט שלא התאימו ואני עובדת איתם", סיפרה גו'די האוזר בראיון. "יש גם כמה רגעים מדהימים מגרסת הרומן שאני רוצה לשלב. זה בעצם מיקס של חומרים מגרסאות קיימות של הסיפור אך גם של סצינות חדשות".

להזכירכם, חלק מהסצינות של רוג אחת צולמו מחדש אחרי שהוקרן בפני פאנל מנהלים של דיסני, שהחליט כי יש צורך לבצע כמה תיקונים בסרט. הצילומים הללו גרמו בזמנו לשלל שמועות סביב הסרט, רובן התבררו בסופו של דבר כלא נכונות. בכל אופן, אם נשפוט על פי ההכנסות של רוג אחת, כנראה שהתיקונים היו החלטה נכונה.

עיבוד הקומיקס של רוג אחת עתיד לנחות על מדפי החנויות בחודש אפריל הקרוב ויצא לאור על ידי מארוול, שתוציא אותו בפורמט של סדרה. על הציור אחראי אמיליו לייסו (Emilio Laiso), ומי שאחראים על העיצוב של כריכות חוברות הקומיקס השונות הם ג'ון טיילר כריסטופר ופיל נוטו.

לחצו כאן כדי לקרוא את הביקורת שלנו על רוג אחת ולראות מה אנחנו חשבנו על סרט הספין-אוף הראשון של מלחמת הכוכבים.

Courtesy of Marvel

תגובות

במאמר זה

נגישות