צרות בפדרציה – "מסע בין כוכבים: תגלית" נדחתה פעם נוספת

הסדרה שאמורה להחזיר את מותג "מסע בין כוכבים" אל המסך נדחתה לתאריך בלתי ידוע אי שם בעונת הקיץ הרחוקה, אך יש לנו גם חדשות טובות

אם חשבתם שהצרות של מסע בין כוכבים: תגלית (תרגום חופשי לעברית של Star Trek: Discovery) נגמרו, אז כנראה שטעיתם – הסדרה שאמורה להחזיר שוב את מסע בין כוכבים אל המסך הקטן נדחתה שוב, הפעם למועד בלתי ידוע בעונת הקיץ.

זו הפעם השניה שמועד עליית הסדרה לאוויר נדחה. בפעם הראשונה הוא נדחה מינואר 2017 למאי אחרי שהשואוראנר של הסדרה, בריאן פולר (Bryan Fuller), פרש ממנה לטובת הצטרפות לעיבוד הטלוויזיוני של אלים אמריקאים.

להלן התגובה של CBS All Access, הפלטפורמה עליה הסדרה החדשה של מסע בין כוכבים אמורה להיות משודרת, על הדחייה הנוכחית:

"הפקת מסע בין כוכבים: תגלית תחל בשבוע הבא. אנחנו אוהבים את הקאסט והתסריטים ומתרגשים מהעולם שיצרו המפיקים. זהו פרוייקט שאפתני; אנחנו נהיה גמישים לגבי תאריך ההשקה אם זה יתרום לסדרה. אמרנו עוד מלכתחילה שיותר חשוב לנו לעשות אותה כמו שצריך מאשר לעשות אותה מהר. יש גם יתרון בגמישות בכך שהסדרה תשודר ב-CBS All Access, שאיננה כפופה לעונות שידור או תאריכי עלייה לאוויר".

אבל במקביל יש גם חדשות טובות – הוכרז מי יגלם את סארק (Sarek), אביו של הוולקני הכי מפורסם במותג מסע בין כוכבים, ספוק. את התפקיד יגלם השחקן ג'יימס פריין (James Frain), שהופיע בעבר בסדרות הטלוויזיה דם אמיתי וגות'הם. דמותו של סארק כבר הופיעה מספר פעמים על המסך בגלגולים שונים של מסע בין כוכבים לאורך השנים.

בכך ג'יימס פריין מצטרף לקאסט ההולך וגדל של מסע בין כוכבים: תגלית, שהספיק בין היתר ללהק גם כמה קלינגונים חדשים. קאפלה!

 

תגובות

במאמר זה

נגישות