הרייטינג של "המתים המהלכים" מאבד 5 מיליון צופים

העונה החדשה של המתים המהלכים רושמת לעצמה ירידה דרסטית באחוזי הרייטינג שלה עם 5 מיליון צופים שנטשו את הסדרה לעומת העונה הקודמת

מי שחשב שהעונה השמינית של המתים המהלכים, שאמורה לסמל את תחילת המלחמה של ריק נגד ניגן ו"המושיעים", תציל את הרייטינג המדשדש של הסדרה בארה"ב, נאלץ להתבדות – אחוזי הרייטינג של הסדרה התרסקו אל שפל חדש בחמש השנים האחרונות.

על פי הנתונים שפורסמו, פרק הבכורה לעונה השמינית של המתים המהלכים נצפה על ידי 11.4 מיליון צופים בלבד. מדובר בשפל שלא נראה מאז תחילת העונה השניה, שצפו בה בזמנו 9.5 מיליון צופים ונטישה של 5 מיליון צופים לעומת העונה השביעית.

הדיון על הרייטינג המדשדש של המתים המהלכים החל אחרי שהסדרה הגיעה לשיא של 20.1 מיליון צופים בעונה החמישית ומשם התחילו הנתונים לצנוח ללא שליטה – עונה 6 נהנתה מ-18.9 מיליון צפיות, עונה 7 מ-16.4 מיליון צפיות וכאמור הירידה הדרסטית ביותר נרשמה בעונה הנוכחית. כל הנתונים נלקחו מהאתר The Hollywood Reporter.

אך מצד שני, על אף הירידה המתמדת ברייטינג המתים המהלכים עדיין נחשבת הסדרה הנצפית ביותר ברשת הכבלים האמריקאית AMC. לשם ההשוואה, התכנית שנמצאת במקום השני בטבלת הרייטינג של הרשת היא Monday Night Football בהפרש עצום של 72 אחוז בין שתי התכניות.

אין ספק שהסדרה סובלת מעייפות החומר ומציגה סימפטומים בהתאם, ואפשר רק לקוות שהמצב ישתפר בהמשך העונה. לא פלא שהיוצרים מנסים להלהיב את הקהל עם רעיונות נואשים כמו קרוסאובר בין שתי הסדרות. העונה הנוכחית תהיה מורכבת בסך הכל מ-16 פרקים, כאשר צפויה הפסקה אחרי הפרק השמיני שישודר בדצמבר לפני תקופת החגים הנוצרית. היא תחזור לאחר מכן ב-11 בפברואר ותשודר עד תומה.

תגובות

במאמר זה

נגישות