אפוקליפסת הרייטינג של "המתים המהלכים" נמשכת

יותר ויותר מצופי "המתים המהלכים" בורחים מהסדרה כל פרק כמו ראשים מהמחבט של ניגן. הרייטינג של הסדרה מתקרב לשפל הידוע לשמצה של העונה השניה

אם חשבתם שהרייטינג המדשדש בפרק הבכורה של המתים המהלכים בתחילת העונה הוא סימן מבשר רעות, אז צדקתם – נתוני הרייטינג של הסדרה ממשיכים לצנוח באופן קבוע ללא שום סימן להתאוששות באופק.

על פי ידיעה שפורסמה באתר Deadline, פרק 5 של העונה, שנקרא The Big Scary U ושודר בשבוע שעבר, קיבל רייטינג של 7.9 מיליון צופים בלבד. מדובר בשפל חדש במהלך שש השנים האחרונות, שמפתיע במקצת מאחר ובפרק הספציפי הזה קיבל ניגן, האנטגוניסט הפופולרי, הרבה מאוד זמן מסך בהתחשב בהיעדרות שלו בפרקים הקודמים. האם הדמות של ניגן פשוט מיצה את עצמה או שזה פשוט בגדר "קצת מדי, מאוחר מדי"?

כבר בפרק הבכורה של העונה נתוני הרייטינג של המתים המהלכים הראו סימנים מובהקים של עייפות החומר בדמות רייטינג של 11.4 מיליון צופים בלבד, מה שמצביע על נטישה של 5 מיליון צופים בהשוואה לעונה הקודמת. מאז פרק הבכורה ועד כה, מגמת הצניחה של הרייטינג המשיכה בקצב של 13 אחוז בממוצע עד לשפל הנוכחי. אבל אם אתם מאלה שמתעקשים להסתכל על חצי הכוס המלאה, לפחות הסדרה עוד לא שברה את שיא שפל הרייטינג שרשמה לעצמה בעונה השניה – 6.89 מיליון צופים בלבד.

העונה השמינית של המתים המהלכים תצא להפסקה לרגל תקופת החגים הנוצרית אחרי שישודר הפרק השמיני בדצמבר. היא תחזור למסך בפברואר. אנחנו יכולים רק לקוות שבתקופת היעדרותה הסדרה תעבור לכל הפחות איזו עבודה אינטנסיבית של עריכה מחדש, לפני שאחד הקודקודים ב-AMC יחליט לשים לה כדור בראש ולגאול אותה מייסוריה.

תגובות

במאמר זה

נגישות