הצפי להכנסות בסופ"ש הראשון של "אחרוני הג'דיי" – 200 מיליון דולר

אנליסטים מעריכים כי "מלחמת הכוכבים: אחרוני הג'דיי" עשוי לעקוף בסופ"ש הבכורה שלו את "היפה והחיה", שהכניס 175 מיליון דולר בסופ"ש הראשון שלו

מלחמת הכוכבים: אחרוני הג'דיי מתקרב אלינו בצעדי ענק, ומכונת ההייפ עובדת סביבו במלוא המרץ. הפעם מדובר בהערכות של אנליסטים לגובה ההכנסות של הסרט בסופ"ש הראשון להקרנתו – לא פחות מ-200 מיליון דולר.

לשם ההשוואה, הסרט הראשון שהחל את הטרילוגיה הנוכחית אחרי היעדרות של המותג זמן רב מהמסך הגדול, הכח מתעורר, גרף סכום יפה מאוד של 248 מיליון דולר בסופ"ש הראשון. לעומת זאת, סרט הספין-אוף רוג אחת צבר בסופ"ש הבכורה שלו סכום "צנוע" הרבה יותר – 155 מיליון דולר בלבד. ניתן להסיק מהנתונים הללו שהאנליסטים חיברו הערכה סבירה, מעין ממוצע בין שתי הקצוות של הצלחת כל אחד מהסרטים הללו.

אם אכן הערכה זו תתממש, אולי אפילו תתקרב לכך, מלחמת הכוכבים: אחרוני הג'דיי עשוי לעקוף את גרסת הלייב אקשן של היפה והחיה, שמחזיק בכ-175 מיליון דולר בסופ"ש הראשון שלו וכיום מחזיק בתואר הסרט המכניס ביותר של דיסני בסוף שבוע הבכורה שלו לשנת 2017.

גם בתחילת השבוע קיבלנו ידיעה מעניינת על הסרט, בדמות אישור השמועה כי מלחמת הכוכבים: אחרוני הג'דיי יהיה הסרט הארוך ביותר של המותג. את השמועה אישר הבמאי והתסריטאי של הסרט, ריאן ג'ונסון, במסגרת מסיבת עיתונאים שהתקיימה בעיר הבירה הצרפתית פריז.

מלחמת הכוכבים: אחרוני הג'דיי הוא המשך ישיר של הכוח מתעורר. העלילה תמשיך מהנקודה בה תם הסרט הקודם כאשר ריי הצליחה לאתר את לוק סקייווקר כדי שיאמן אותה בדרכי "הכוח", אך מהטריילר (מצורף מטה) עושה רושם שהאימונים אינם מתנהלים על מי מנוחות כלל.

הסרט עתיד להגיע אל אולמות הקולנוע עוד שלושה שבועות בלבד, או ב-13 בדצמבר ליתר דיוק. אל תשכחו להזמין כרטיסים מראש כדי שלא תיתקעו מאחורי ווקי שעיר בגובה שני מטר שיסתיר לכם את המסך…

תגובות

במאמר זה

נגישות