דוקטור הו הראשון יחזור לביקור בספיישל חג המולד

דוקטור הו הראשון שהופיע בסדרה, דיוויד בראדלי, יחזור להרפתקה אחת אחרונה עם הדוקטור הנוכחי פיטר קאפאלידי בפרק הספיישל של חג המולד.

אם אתם נמנים בין ותיקי דוקטור הו, בספיישל חג המולד הקרוב של הסדרה צפויה לכם הפתעה מעניינת – הדוקטור הראשון עתיד לחזור לביקור מהיר על המסך להרפתקה אחרונה עם פיטר קאפאלידי.

דוקטור הו הראשון, שגולם בזמנו על ידי השחקן דיוויד בראדלי, יחזור אל המסך ויפגוש את הדוקטור של העונה הנוכחית, פיטר קאפאלידי. רשת BBC, בה משודרת הסדרה, שחררה קטע קצר מספיישל חג המולד בכיכובם של השניים. הסרטון כולל גם דמות נוספת, שכל מה שאנחנו יודעים עליה הוא שהיא נקראת "הקפטן" ומגולמת על ידי השחקן מארק גאטיס.

שמו של פרק הספיישל השנה יהיה Twice Upon a Time, כנראה משחק מלים על משקל Once Upon a Time אבל "פעמיים" כי בפרק הזה יופיעו שני דוקטורים. הפרק המדובר, שישודר בחג המולד עצמו, יסיים את העונה הנוכחית של דוקטור הו ויהווה את הפרידה של המעריצים מהדוקטור הפופולרי פיטר קאפאלידי.

רק נזכיר לכם שזו היא העונה האחרונה של דוקטור הו בכיכובו של פיטר קאפאלידי. בתום העונה, פיטר קאפאלידי יוחלף על ידי ג'ודי ויטאקר, וזו תהיה הפעם הראשונה שנראה בסדרה דוקטור אישה אחרי שנים רבות בהן התפקיד היה שמור באופן בלעדי לגברים. היא עתידה להופיע לראשונה על המסך בתפקיד החדש בסופו של ספיישל החג המולד. דמות נוספת שתופיע בספיישל היא ביל פוטס בכיכובה של פארל מאקי, שלא תחזור אל המסך בעונה ה-11.

תגובות

במאמר זה

נגישות