הרייטינג של "המתים המהלכים" סופג מכה קשה

נתונים שפורסמו מראים כי הרייטינג של "המתים המהלכים" צונח באופן עקבי כל פרק אחרי הבכורה. האם פרק סיום מחצית העונה שישודר שבוע הבא יציל את המצב?

איך שגלגל מסתובב לו: אמנם פרק פתיחת העונה השביעית של המתים המהלכים שבר שיא צפייה בארצות הברית עם מעל ל-17 מיליון צופים, אבל עכשיו, לקראת סיום המחצית השניה של העונה מתברר כי הרייטינג של סדרת הזומבים המצליחה נמצא בצניחה חופשית.

לפי הנתונים שפורסמו, הפרק של המתים המהלכים ששודר בשבוע שעבר זכה לתשומת ליבם של 10.4 מיליון צופים בלבד. לשם ההשוואה, מדובר בירידה של בערך 40 אחוז מהרייטינג ממנו נהנה פרק פתיחת העונה. בנוסף, ניתוח מקיף יותר של הרייטינג מכל פרקי העונה הנוכחית מצביע על מגמת ירידה חדה לאורך העונה כולה. בשבוע הבא, ה-11 בדצמבר, ישודר פרק הסיום של מחצית העונה, מה שיכול להקפיץ מעט את אחוזי הרייטינג ולבלום את המגמה השלילית. בואו רק נקווה שהיא לא תיגמר בעוד קליף-אנגר, כי היו לנו כבר יותר מדי כאלה בעונה השישית. לאחר מכן, הסדרה תיכנס לפגרה של החגים הנוצריים ותחזור אל המסך בפברואר 2017.

הפעם הקודמת בה המתים המהלכים סבלה משפל כזה הייתה בעונה השלישית של הסדרה. אך על אף הנתונים המדאיגים, עושה רושם כי רשת השידור האמריקאית AMC איננה מודאגת. 10 מיליון צופים זו מאסה גדולה מספיק כדי לחדש את הסדרה לעונה שמינית, עליה השחקן ג'פרי דין מורגן, שמגלם את האנטגוניסט ניגן, כבר הספיק להתראיין בשבוע שעבר. עוד סיבה ל-AMC לא להוריד את השאלטר היא ש-The Talking Dead, תכנית בה פאנל פרשנים מנתח את הפרק אחרי שידורו, מחזיקה במקום השני בטבלת הרייטינג של הרשת בימי ראשון.

https://youtu.be/wGm2zwg_-NY

תגובות

במאמר זה

נגישות