הסרט של אקווהמן נדחה בחודשיים, כנראה לטובת באטמן

לפי השמועות, את מקומו של אקווהמן יתפוס סרט הסולו הראשון של בן אפלק בתור באטמן, אך נכון לכרגע DC עוד לא התייחסה רשמית לדברים

אקווה-מן

יש לנו חדשות טובות וחדשות רעות. נתחיל מהרעות: יציאת אקווהמן לאקרנים נדחתה בחודשיים. החדשות הטובות: זה לא אומר בהכרח שהסרט נקלע לצרות.

במקור, אקווהמן היה מתוכנן לצאת ב-27 ביולי 2018 ואמור היה להיות הבלוקבאסטר המרכזי של הקיץ מבחינת DC. אך לפי לוח הזמנים החדש, הסרט זז חודשיים קדימה והתאריך החדש שלו עומד על ה-5 באוקטובר, מה שקצת מרחיק אותו משיא תקופת שוברי הקופות הקיציים כמעט אל סופה.

שמועות אומרות שהסיבה לדחייה המדוברת של אקווהמן היא כוונתה של DC לשבץ במקומו את סרט הסולו של בן אפלק בתור באטמן, שיקרא בפשטות The Batman ("הבאטמן" בתרגום חופשי לעברית). יש בזה היגיון מסויים מאחר ובאטמן פופולרי הרבה יותר מאקווהמן בקרב מעריצי DC, ולכן הסיכוי שלו להצליח כשובר הקופות של הקיץ באופן טבעי גדולים יותר. על אף זאת, קחו את הטענה הזו בעירבון מוגבל מאחר ו-DC לא אישרה שום דבר באופן רשמי.

דמותו של אקווהמן כבר עשתה את הופעת הבכורה שלה על המסך הגדול במסגרת תפקיד משני בסרט באטמן נגד סופרמן. את התפקיד מגלם ג'ייסון מומואה, אותו אתם בוודאי תזהו מתפקידו כקאל דרוגו מסדרת משחקי הכס. השנה הוא הספיק להצטלם גם עבור ליגת הצדק, שיאגד יחד את כל הגיבורים המרכזיים של DC על המסך הגדול בנובמבר.

חוץ ממומואה, בסרט הסולו של אקווהמן תוכלו למצוא על הסט גם את השחקנית אמבר הרד (תפקידים קטנים בזומבילנד ובקליפורניקיישן) בנעליה של מרה, מלכת אטלנטיס; ואת השחקן ווילם דפו, שסרטי קומיקס אינם זרים לו אחרי שגילם את נורמן אוסבורן והגובלין הירוק בטרילוגיית הסרטים הראשונה של ספיידרמן בכיכובו של טובי מגוויר.

תגובות

במאמר זה

נגישות