תובנות מ"אפקט ניגן"? המתים המהלכים תסתיים העונה ללא קליף-אנגר

בהפקה של "המתים המהלכים" לא רוצים להכעיס שוב את המעריצים כמו בשנה שעברה ומודאגים מנתוני הרייטינג, שממשיכים לצנוח אל עבר שפל חדש

מעריצים רבים לא אהבו, בלשון המעטה, כאשר העונה השישית של המתים המהלכים הסתיימה עם קליף-אנגר מותח במיוחד בו לא הראו מי היה הקורבן שנהרג על-ידי האנטגוניסט החדשה של הסדרה, ניגן. עושה רושם שבהפקה למדו את הלקח, ולכן הוכרז כי לעונה הנוכחית יהיה סוף סגור יותר בהשוואה לזו הקודמת.

את הדברים הללו אמר השואו-ראנר של הסדרה, סקוט גימפל, במסגרת ראיון עם האתר Entertainment Weekly. גימפל הוסיף באותה הזדמנות כי שלושת הפרקים הנותרים של העונה השביעית יהיו אינטנסיביים ועמוסים באירועים חשובים שישפיעו על המשך הסדרה.

כאמור, אמנם ההפקה רוצה להימנע מלהכעיס שוב את הצופים של הסדרה, אך יש לצעד זה סיבה נוספת – לנסות לתקן את אחוזי הרייטינג הצונחים של המתים המהלכים. בעונה הנוכחית נוצר מצב שמצד אחד פרק פתיחת העונה הנוכחית נהנה מרייטינג שיא, אך מיד לאחר מכן הוא התרסק.

דוגמה בולטת למגמה המדאיגה היא נתוני הרייטינג של פרק 13 ששודר בשבוע שעבר – צפו בו רק 10.16 מיליון צופים. אמנם עשרה מיליון איש עדיין מהווה רייטינג משמעותי, אבל מדובר בשפל חדש של 4 שנים מאז העונה השלישית, שקיבלה בזמנו רייטינג של 10.4 מיליון צופים. בהפקה וברשת AMC רוצים לעשות הכל כדי, לכל הפחות, לבלום את המגמה הזו.

פרק סיום העונה של המתים המהלכים ישודר בשני באפריל. יהיה מעניין לראות איך נתוני הרייטינג של הסדרה יראו עד אז.

אגב, על מופע הסטנדאפ המיוחד של המתים המהלכים כבר שמעתם?

תגובות

במאמר זה

נגישות