חברת יוניטי העולמית תפתח מרכז הכשרה ראשון בארץ

מרכז ההכשרה הישראלי הראשון של מנוע פיתוח המשחקים המפורסם, יוניטי, יפתח בקרוב במכללת תילתן, שיושבת בחיפה. אירוע מיוחד עם נציגי החברה יערך בסוף החודש

אם בין הקוראים שלנו ישנם מפתחי משחקים או כאלה ששוקלים ללמוד את המקצוע, הידיעה הבאה עשויה בהחלט לעניין אתכם – חברת יוניטי, מפתחת מנוע פיתוח המשחקים המפורסם, תפתח מרכז הכשרה ראשון בארץ.

תכנית ההסמכה של החברה כבר פועלת במספר מדינות, והיא תחל לפעול בקרוב גם במכללת תילתן לעיצוב ותקשורת חזותית שבחיפה. התעודה שהיא מעניקה מאפשרת לבוגרי לימודי פיתוח משחקים מצד אחד להציג את יכולותיהם ולהוסיף לתיק העבודות שלהם, ומצד שני לרשום לעצמם וי משמעותי ברזומה כשהם ניגשים לראיונות עבודה מול מעסיקים פוטנציאליים.

"אנחנו גאים לקחת חלק בפעילות הבינלאומית של חברת יוניטי", אמר מנכ"ל מכללת תילתן, ארז ישכרוב", "ולאפשר גם למעצבים ולמתכנתים בישראל לקבל תעודה רשמית, שתוכיח כי הם עומדים בסטנדרטים ובקריטריונים של הרמה הבינלאומית הגבוהה ביותר בתחום".

בנוסף, ב-28 במרץ יערך במכללת תילתן אירוע של יוניטי בשיתוף עמותת GameIS. האירוע יכלול פאנל בנושא משחקי מובייל ומשחקי מציאות מדומה בארץ ובעולם. ישתתפו בו נציגי יוניטי מחו"ל ונציגים מהעמותה.

למי שאינו מכיר, יוניטי הוא מנוע שמאפשר בניית משחקים למובייל ולקונסולות, כמו כן גם משחקי מציאות מדומה ומציאות רבודה. למנוע זה יש בסביבות ה-5.5 מיליון משתמשים והוא משרת גם חברות משחקים גדולות וגם אולפנים קטנים של משחקי אינדי. אחד המשחקים הבולטים, שאולי לא ידעתם שמשתמש בטכנולוגיה זו, הוא Hearthstone של חברת בליזארד בגרסת המובייל. עוד חברות מובילות שמשתמשות במנוע זה בצורה כזו או אחרת הן פייסבוק, נינטנדו ואוקולוס.

תגובות

במאמר זה

נגישות