ויראלי ורומנטי: הציע לחברתו נישואין דרך מציאות מדומה

כולנו מחפשים ברגע האמת את הרעיון הכי מקורי כיצד להציע נישואין, אבל הבחור הזה החליט להעלות את שאלת השאלות בפני בת זוגו בצורה בלתי צפויה - מציאות מדומה

במוקדם או במאוחר כולנו רוצים להתמסד עם בן או בת הזוג היקרים לליבנו, אבל אז מגיעה הדילמה הקשה ביותר – כיצד להציע כך שמצד אחד בחיר ליבנו יסכים ומצד שני שההצעה תרגיש מיוחדת. אסף גבע חשב על רעיון שלא ראינו יוצא אל הפועל עד כה בארץ – להציע נישואין באמצעות מציאות מדומה.

אסף גבע, בוגר לימודי אנימציה בבצלאל, חיפש כיצד להעלות את השאלה הגורלית בפני בת הזוג שלו, אור לייזרמן. במקום להסתפק בקלישאה של ארוחת ערב רומנטית עם טבעת שמסתתרת בכוס השמפניה או בקינוח, אסף החליט ללכת על רעיון פחות נוצץ והרבה יותר אישי – הוא הושיב את בת זוגו מול המחשב, שם על ראשה משקפת מציאות מדומה של אוקולוס ריפט והפעיל את הסרטון שהכין עבורה.

הסרטון מורכב ממודלים תלת מימדיים של בני הזוג ומשחזר באופן סימבולי תקופות ואירועים לאורך מערכת היחסים שלהם, לדוגמה הטיול המשותף בוייטנאם ובארצות הברית או המעבר לגור יחד. הסצינה האחרונה בסרטון מתמקדת בהווה ומציגה את אסף כורע על ברכו ושולף את הטבעת המיוחלת בפני אור, שעדיין חובשת את האוקולוס ריפט על ראשה.

"הרעיון בא מזה שרציתי זמן מה לפתח משהו למציאות מדומה", הסביר לנו אסף, "בלי קשר עניין ההצעה היה על הפרק, ומתישהו פשוט הבנתי שזה יכול להיות מאוד מגניב לשלב בין השניים".

כמובן שבסופו של דבר השיבה אור בחיוב. הרי איך אפשר לסרב להצעה כה מקורית ומושקעת? נכון לרגע שורות אלה, הסרטון בפייסבוק צבר קרוב לעשרת אלפים צפיות. תוכלו לצפות בהשתלשלות האירועים בעצמכם בסרטון המצורף מטה מיוטיוב.

לאחר פרסום הסרטון, אור ואסף אמרו שהם "מרגישים נרגשים ושמחים, וכמובן קצת נבוכים מתשומת הלב". ננצל את ההזדמנות הזו כדי לומר להם מזל טוב ולאחל לכולנו שבעתיד נמצא בן או בת זוג שכאלה.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות