הסרט של ויולט אברגרדן נדחה לתאריך בלתי ידוע

הסרט שמבוסס על סדרת האנימה של ויולט אברגרדן לא יגיע אל בתי הקולנוע בינואר 2020 כפי שתוכנן במקור, אך העבודה עליו עדיין נמשכת

ויולט אברגרדן

האסון שפקד את אולפני Kyoto Animation ממשיך לתת את אותותיו – הסרט שמבוסס על סדרת האנימה ויולט אברגרדן (Violet Evergarden) נדחה לתאריך בלתי ידוע והוא לא יצא ב-10 בינואר 2020 כפי שתוכנן במקור. על אף זאת, הסטודיו יצא בהצהרה שאנשיו עדיין שוקדים על ההפקה.

Kyoto Animation הוא סטודיו ותיק בתעשיית האנימה, שנוסד בשנת 1981. ב-18 ביולי השנה פרצה שריפה קשה בבניין בעקבות הצתה זדונית של מעריץ מעורער בנפשו. תוצאות השריפה: 35 קורבנות ו-33 פצועים. במסגרת ניסיון השיקום קיבל הסטודיו תרומות של מעריצים וגופים אחרים בגובה של 965.63 מיליון ין, שהם כ-8.87 מיליון דולר, שישמשו לבנייה מחדש של חלקי המבנה שנפגעו וכפיצויים למשפחות של קורבנות האסון.

למי שאינו מכיר את הסדרה, העלילה מספרת על ויולט אברגרדן, נערה שמגיל צעיר ידעה רק את חיי הצבא ושדה הקרב העקוב מדם. אבל המלחמה נגמרה, השלום נראה באופק ועכשיו היא צריכה למצוא ייעוד אחר לחייה. שבורה פיזית וכבויה רגשית, ויולט נאלצת להשתלב מחדש באזרחות בפרט ובחברה האנושית בכלל. היא מוצאת נתיב חדש בחברת דואר שנותנת שירותי כתיבת מכתבים אישיים לכל המבקש, בין אם הלקוח אינו יודע קרוא וכתוב ובין אם אציל שמבקש עזרה מקצועית בניסוח. ויולט לוקחת על עצמה את התפקיד כדי להבין יותר טוב את עצמה, את הסובבים אותה ואת קשת הרגשות שמרכיבה את הנפש האנושית.

מחוץ לגבולות יפן ויולט אברגרדן זמינה לצפייה עבור מנויי נטפליקס בלבד, זאת במסגרת השאיפה שלה לייצר תכני אנימה כדי לבדל את השירות שלה לעומת שירותי סטרימינג מתחרים.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות