ונום 2 בתמונות ראשונות מסט הצילומים עם טום הארדי

טום הארדי, וודי הרלסון ואנדי סרקיס בתמונות ראשונות שצולמו מתוך סט הצילומים של ונום 2. הסרט יעמת בין ונום ל-Carnage ועתיד לצאת באוקטובר

השחקנים טום הארדי, וודי הרלסון (זומבילנד וסולו) והבמאי אנדי סרקיס מככבים לאחרונה ברשת בזכות סט תמונות מאחורי הקלעים של צילומי הסרט ונום 2. התמונות צולמו ועובדו עם אפקט שחור-לבן ע"י צלם אומנות בשם גרג וויליאמס (Greg Williams), שנכח על סט הצילומים ושיתף אותן בחשבון האינסטגרם שלו.

בתמונה הראשונה רואים את וודי הרלסון וטום הארדי צוחקים, אולי מתבדחים על משהו. בתמונה השניה טום הארדי עומד ספוג מים בגשם ובתמונה השלישית רואים אנדי סרקיס יושב על כסא הבמאי. תמונות נוספות אפשר למצוא בחשבון האינסטגרם של הארדי.

 

View this post on Instagram

 

Tom and Woody #venom 2020 last night in San Francisco #eddiebrock @sonypictures #gregwilliams #gregwilliamsphotography #leicaq2

A post shared by Greg Williams (@gregwilliamsphotography) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Greg Williams (@gregwilliamsphotography) on

 

View this post on Instagram

 

Serkis 💯🔥♠️

A post shared by Tom Hardy (@tomhardy) on

מבחינת ליהוקים, טום הארדי יחזור לנעליו של הפרוטגוניסט אדי ברוק בעוד וודי הרלסון יגלם את הדמות Carnage, האנטגוניסט החדש של ונום 2. השחקנית נעמי האריס תגלם את בת הזוג של האנטגוניסט.

ציפיות רבות היו סביב הסרט הראשון של ונום, אך לפחות חלקן התרסקו בעת יציאתו לאקרנים. המבקרים וחלק מהמעריצים היו מאוכזבים מהעלילה השטחית שהציג. על אף זאת, הוא הפך לרווחי בעיקר בזכות הקהל הסיני, מה שסלל את הדרך לסרט המשך. המעריצים מקווים שהזדמנות זו תנוצל כדי לשבור את המסגרת של הדירוג PG-13 לטובת דירוג בוגר יותר כמו שעשו עם דדפול ולוגן.

ונום 2 צפוי לצאת אל בתי הקולנוע בסביבות אוקטובר 2020.

תגובות

במאמר זה

נגישות