בואו לפגוש את אורי פינק ולהמציא דמות לזבנג

סדנה מיוחדת שתיערך בחול המועד פסח במוזיאון הישראלי לקריקטורה וקומיקס בחולון תיתן לכם סיכוי להשאיר חותם על סדרת הקומיקס הפופולרית לנוער

בין אם אתם מבוגרים שגדלו על הקומיקס הישראלי זבנג בשנות ה-90 ובין אם אתם בני נוער שגילו את הסדרה רק בשנים האחרונות, הנה ההזדמנות שלכם גם לפגוש את היוצר אורי פינק פנים אל פנים וגם אולי להשאיר את החותם שלכם על הקומיקס לצמיתות.

ביום שלישי הקרוב, ה-26 באפריל, אורי פינק יערוך סדנה מיוחדת במוזיאון הישראלי לקריקטורה וקומיקס בחולון. במסגרת הסדנה ישתף פינק את המשתתפים בטיפים והנחיות ליצירת דמויות קומיקס בכלל ולזבנג בפרט. בתום הסדנא, צוות שופטים יחליט איזה מבין ההצעות של המשתתפים תהפוך לדמות חדשה בזבנג – בין אם זה תלמיד, מורה או הורה, הכל הולך.

בנוסף, לאחר הסדנא יוקרנו פרקים מתוך סדרת הטלוויזיה של זבנג, ששודרה בערוץ 2 בשנים 1998-1999 בכיכובם של ליאון רוזנברג בתפקיד הדמות הראשית גל, שירי גדני (כאן גרים בכיף, פולישוק) בתפקיד חברתו סיגל, חיים אלמקיס שגילם את החרמן המיתולוגי ג'ינג'י וסנדי בר (זינזאנה, חטופים) שגילמה את מלכת הכיתה מאיה.

כמו שנאמר, הסדנה תיערך ביום שלישי הקרוב, ב-26 באפריל, בשעה 10:30. חשוב לציין שאמנם הסדנה עצמה בחינם, אך הכניסה אל מתחם המוזיאון היא בתשלום. פרטים נוספים על הסדנה ניתן למצוא בעמוד האירוע שלה בפייסבוק.

איזו דמות הייתם ממציאים שעוד לא ראינו בזנבג? אני הייתי מוסיף מורה טכנופוב שסולד לגמרי ממחשבים ומנסה ללמד מתמטיקה עם בדידים כמו בימי בית הספר היסודי העליזים משנות ה-90.

תגובות

במאמר זה

נגישות