ליוצר משחקי הכס יש רעיון לסדרת ספין-אוף

הסופר ג'ורג' ר. ר. מרטין כבר חושב על היום שאחרי תום סדרת הטלוויזיה של משחקי הכס ומציע כמה רעיונות משלו איזה מכתביו ראוי להגיע אל המסך הקטן

רק לפני כמה ימים פרסמנו כאן דיווח כי העונה השביעית והשמינית של משחקי הכס עתידות להיות קצרות במיוחד. בין אם הדבר אכן יצא אל הפועל ובין אם לא, לסופר של סדרת ספרי שיר של אש ושל קרח, ג'ורג' ר. ר. מרטין, עליה מבוססת משחקי הכס, יש כבר רעיון משלו לסדרת ספין-אוף שתעלה על המסך עם תום הסדרה המרכזית.

מעריצי הסדרה כבר הספיקו להשתעשע ברעיונות לגבי ספין-אוף אפשרי של משחקי הכס, כמו עלילה חדשה שתתמקד בצאצאי מי שישרוד עד סוף הסדרה, או דווקא ללכת אחורה על ציר הזמן ולהראות את המרד של רוברט במלך טרגריאן. על אף זאת, הרעיון של ג'ורג' ר.ר. מרטין הולך אחורה אפילו יותר.

"באופן טבעי", מסביר הסופר, "לאחר מכן צריכה להיות אדפטציה של הסיפורים שלי על Dunk ו-Egg. כל אחד מהם יכול בקלות להפוך לסרט עצמאי באורך של שעתיים לטלוויזיה. זה עדיף על פני לפרק אותם לפרקים של סדרה שבועית".

מרטין מתייחס אל סדרה של סיפורים שמתרחשים באותו עולם של שיר של אש ושל קרח, אך מתרחשים כ-90 שנה לפני האירועים שראינו בסדרה משחקי הכס. עיקר העלילה עוסקת באביר Ser Duncan the Tall, שמצטרף למשמר המלך יחד עם נושא כליו הצעיר, Egg. מה שמעניין הוא ש-Egg עתיד להפוך להיות המלך אגון טרגריאן. כרגע קיימים שלושה סיפורים בסדרה כאשר מרטין מתכנן להוציא כמה נוספים בעתיד.

הסיפורים על Dunk ו-Egg נחשבים יחסית "ידידותיים" יותר ומרכז הכובד הוא על ההרפתקאות שעוברים השניים, אבל אם ב-HBO ירצו לשמור על הטון האכזרי והמדמם של משחקי הכס, למרטין יש הצעה חלופית – סדרת ספין-אוף שתתאר את מלחמת האזרחים הטרגריאנית כפי שהיא מופיעה בספר ריקוד עם דרקונים.

מרטין מודה שכרגע אין דיבורים קונקרטיים על הפקת סדרת ספין-אוף כלשהי שמבוססת על כתביו, אך הוא מאשר שמבחינתו הנושא בהחלט פתוח לדיון. מנקודת הנחה שב-HBO לא ירצו לוותר כל כך מהר על המותג המצליח שלהם, לדעתי אנחנו נמשיך לשמוע על ספין-אוף אופציונאלי ככל שהסדרה תתקרב אל סיומה הבלתי נמנע.

(קרדיט תמונה: Henry Söderlund)

תגובות

במאמר זה

נגישות